Skocz do zawartości
T1TuŚ

Skarga na gracza | SquiZu |CS.MONEY |

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:ツ❤Kacperek❤ツ
Nick oskarżonego:

| SquiZu | CS.MONEY |
SteamID oskarżonego:Nie zdązylem skopiowac
Godzina, data i mapa zdarzenia:jb_obama godz ok 13:30
Opis sytuacji:Wyzywa wszystkich Od "Ulańców I Dostałem Kicka od Gracza ❤I'm a bit worried❤ a on nie dostał ostrzeżenia.
Dowody (demko screeny):Demko Serwerowe
Świadkowie zdarzenia:MaNieK!,miner,i inni 

Pozdrawiamツ❤Kacperek❤ツ
Edytowane przez T1TuŚ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie tego za dużo. On uważa że to jest śmieszne chociaż nie jest chyba że dla dzieci z podstawówki.

Według mnie należy się większą kasę typu ban na 1 dzień. Nie jest to 1 takie zachowanie i dla mnie to przesada. Gracz nagminnie wyzywa, nie mówiąc o tym co pisze na PW. Gdy jest na serwerze panuje zła atmosfera i ciągła spina.

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, FLICKj napisał:

Dla mnie tego za dużo. On uważa że to jest śmieszne chociaż nie jest chyba że dla dzieci z podstawówki.

Według mnie należy się większą kasę typu ban na 1 dzień. Nie jest to 1 takie zachowanie i dla mnie to przesada. Gracz nagminnie wyzywa, nie mówiąc o tym co pisze na PW. Gdy jest na serwerze panuje zła atmosfera i ciągła spina.

Wlep mu tego bana i tyle. Ja już mam go dość. Od kruqqa  dostałem kicka bo go wyzywałem, jak on mnie wyzywał przy kruqqu to było dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kevciUU.infinitycore napisał:

Wlep mu tego bana i tyle. Ja już mam go dość. Od kruqqa  dostałem kicka bo go wyzywałem, jak on mnie wyzywał przy kruqqu to było dobrze. 

Dostał przedwczoraj bana na 1h, wczoraj na 10 min. Nie mogę dać tak po prostu bana. Mimo wszystko jego ostatnia skarga na mnie i mleko jest w sumie skargą napisaną przez Squiza na Squiza ☺️

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, FLICKj napisał:

Dostał przedwczoraj bana na 1h, wczoraj na 10 min. Nie mogę dać tak po prostu bana. Mimo wszystko jego ostatnia skarga na mnie i mleko jest w sumie skargą napisaną przez Squiza na Squiza ☺️

Gościu, nie możesz dać mu bana ? Widzisz co on odwala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, kevciUU.infinitycore napisał:

Gościu, nie możesz dać mu bana ? Widzisz co on odwala.

Już dostał bana. Gdy ja jestem na serwerze i squizu lub kto inny wyzywa czy odwala różne inne rzeczy od razu kickuje. Teraz trzeba poczekać na rozpatrzenie Twojej i jego skargi. W skardze Squiza napisałem że gdybym ja dawał mu wczoraj bana to był by o wiele dłuższy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Wbij na forum po przerwie i nagle takie pierdoły się dzieją :D? że, ktoś się wyzywa i admin jest to po co pisać skargę jak admin był na serwerze. Wszystko zostało już na serwerze wyjaśnione. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.