Skocz do zawartości
FLICKj

Propozycja FLICKj

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Wpadłem na pomysł by zorganizować turniej naszej ukochanej sieci <3.

Każdy serwer, a jest ich 6 wystawia 2 reprezentacje do turnieju. 1 drużyna składa się z 5 administratorów, a 2 drużyna składa się z 5 najbardziej aktywnych itd. osób bez rangi administracyjnej z danego serwera (vipy, sponsorzy, stali gracze itd. mogą brać udział).

Po wybraniu obu ekip mierzą się one na wybranej poprzez fazę banowania map, mapę np. Dust 2. Gdy mapa zostanie wybrana grają one naprzeciw siebie (np. administratorzy JB vs gracze z JB). Wygrana drużyna przechodzi dalej, a przegrana zyskuje miano loosera :D.

Po wyeliminowaniu 1 przegranych drużyn rozpoczyna się dalsza faza np. drużyna 1 vs drużyna 2, drużyna 3 vs drużyna 4, drużyna 5 vs drużyna 6. Z tego etapu przechodzą wygrane drużyny oraz 1 przegrana z najlepszym bilansem rund.

Potem półfinał i finał.

Wiadomo rozpiska/harmonogram/losowanie wcześniej uzgodnione/wylosowane. 

Co do wygrania? Proponuję rangę na forum np. "Zwycięzca turnieju" oraz dla najlepszego gracza wybranego przez Deathera i Johnego rangę np. "MVP turnieju".

Według mnie fajna forma rozrywki na wakacje, a zabawy przy tworzeniu tego dużo nie ma (nawet nie trzeba serwera bo po prostu stworzy się lobby). Jestem w stanie z kimś to zorganizować, a mam już doświadczenie przy tworzeniu turniejów. 

Przy okazji drużyny mogły by wymyślić kreatywne nazwy żeby było ciekawiej. 

#LSPD

Jeżeli 2 serwery pokemon by się połączyły to ekipa z TSa może się dolaczyc.

Edytowane przez FLICKj
Pokemon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, balavaca napisał:

jak najbardziej za trzeba pokonać tych z only miraże ;) 

#team LSPD

LSPD to tylko administracja Jb a nie jakieś no name. Wy możecie być LSPD 2 😂.

#TEAMLSPD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

W sumie spoko pomysł 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Cześć.

Pomysł fajny, z naszej strony żaden problem rozdać nagrodę w postaci trofea na forum dla zwycięskiej drużyny.

A i samo granie tworząc poczekalnie to zły pomysł - brak demek > dużo problemów (ból dupy). Na demku zawsze jest wszystko jasne więc i rozgrywka lepiej przebiega bo potem niema niepotrzebnych spin "bo ten cheatował, powtórka meczu".

Tylko jakbyś robił i miał już datę to zapodaj żebyśmy obaj w tym samym dniu nie zrobili "turnieja" bo lipa :D No może, że my z Detusiem na dniach zapowiemy bo tam sobie wybierzecie inną datę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, Super pomysł z waszej strony z chęcią serwer Only Mirage weźmie udział.

Tylko chciałbym się zapytać czy wy zakładacie serwer społecznościowy czy przez poczekalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Ja zakładam serwer 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi