Skocz do zawartości
☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™

skarga na gracza/admina Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ♞BAGIETKOWY SPY♞ 
Nick oskarżonego: Michael
SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:149577996 
Godzina, data i mapa zdarzenia: chernobyl       o godz. 18:20 około
Opis sytuacji: gracz/admin Michael faworyzuje innych graczy: kajdankował wszystkich po czym adkajdankował wszystkich oprócz mnie mówiąc "oni są zaufani" po jakimś czasie bawienia się na climbie przyszli do mnie i się zaczeło Michael "patrzcie teraz będzie śmiesznie" odkajdankował mnie i włączył frendly fire gdzie BELFIK miał broń którą pozwolił mu mieć      inna sytuacja       wcześniej wyzywał niektórych graczy 
Dowody (demko screeny): demko serwerowe
Świadkowie zdarzenia: squizu  BELFIK  michu   ♞BAGIETKOWY SPY♞   lil pump   reszty nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cichy o co ci typie chodzi kazdy prowadzi na swoj sposob a ze Michael tak prowadzi to juz jest tylko i wylacznie jego sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ohh assasin, troszkę mi ciebie żal bo ty jako jedyny na tym serwerze nie potrafiłeś podejść do tej gierki dla zabawy. Każdy się smiał, było miło. Wyzywaliśmy się dla beki (jak zwykle), i nikomu to nie przeszkadzało po za tobą. No cusz, można tylko współczuć tak marnego poczucia humoru.

Edytowane przez Quertox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no pech po prostu nie lubie być tak traktowanym... 

15 minut temu, Quertox napisał:

Ohh assasin, troszkę mi ciebie żal bo ty jako jedyny na tym serwerze nie potrafiłeś podejść do tej gierki dla zabawy. Każdy się smiał, było miło. Wyzywaliśmy się dla beki (jak zwykle), i nikomu to nie przeszkadzało po za tobą. No cusz, można tylko współczuć tak marnego poczucia humoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Admin dostanie upomnienie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.