Skocz do zawartości
 • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

  Informacje, nagrody, zadania

  Więcej informacji tutaj
 • HNS - nowy serwer na IC

  Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

  Więcej informacji tutaj
 • Nowe serwery - Only Mirage

  Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

Specu1337

Współpraca z PHANTOM.GG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Kamil, mam 22 lata i jestem właścicielem organizacji PHANTOM.GG 
(https://steamcommunity.com/groups/PHANTOM-GG)
 

Organizacja jest prowadzona od marca 2017 tylko i wyłącznie przeze mnie a w tym czasie przewinęło się wiele osób/ekip, które wypłynęły na szersze wody bądź po prostu zakończyły swoją karierę. 
W tym momencie trwa 2ga pełna -mam na myśli od zera, rekrutacja od momentu założenia organizacji. Niestety dbanie o to wszystko pomijając czas pochłania również pieniądze i to nie małe.
Opłacenie serwera 128tk, TS3, LANów itd itd kosztuje mnie ok 700++ zł rocznie. Wygrane z turnieji online/offline nie pokrywają się zupełnie z tym co wkładam w drużyny a staram się jak najwięcej dać zawodnikom bo jednak po to każdy gra, aby coś mieć dla siebie :) 

Nasza prośba do Was to pomoc, odciążenie a zarazem promocja naszej organizacji w dalszym działaniu i jak najlepszym rozwijaniu się. Na początek chciałbym otrzymać wsparcie w postaci 2x 128tk serwera oraz 30 slotowego TS3.
Posiadamy własne koszulki, które są obecnie w ostatniej fazie projektu (zostają odświeżone w związku ze zmianą loga) i tam zostaną umieszczone wszystkie logotypy naszych sponsorów.
 

Najbliższy nasz wyjazd odbędzie się na koniec sierpnia/początkiem września, gdy nowe składy będą już na tyle zgrane, aby wyruszyć na szersze wody :)

Do grudnia 2017 prowadzony był fanpage na facebook'u, który dobił ponad 700 like'ów, lecz drugi administrator zachował się niestety jak dzieciak i przejął fanpage w swoich celach nie związanych z CS'em. 
 

Jeżeli posiadacie jakieś swoje wymagania apropo naszej organizacji to zapraszam do kontaktu poprzez steam bądź tutaj forum :)
 

https://steamcommunity.com/id/SpecB1337/
 

Pozdrawiam, Kamil / Specu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściciel

Cześć, obecnie nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×