Skocz do zawartości
SquiZu

SquiZu na grafika?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twoje imię: Bartosz
  2. Wiek: 15
  3. Od kiedy zajmujesz się grafiką?: Grafikami zajmuje się już prawie 2 miesiące. (Prace wykonuje w programie jakim jest gimp).
  4. Coś o sobie: Jestem Bartosz mam 15 lat grafikami zajmuje sie od prawie 2 miesiecy. Moim hobby jest miedzy innymi tworzenie grafik oraz gry komputerowe.
  5. Twoje przykładowe prace:

PS. Przepraszam ze zmienilem kolo czcionki wzoru lecz chcialem aby tresc byla dobrze widoczna :)

Aketti.png

DZIKU.png

ogox.png

ScAniX.png

Soniq2.png

Squizu.png

Vickers.png                  Grafika pierwsza i trzecia od góry to były moje pierwsze prace.

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruski ile razy aketti cię odrzucał ze teraz tu składasz podania a te grafiki były dla administracji z tamtej sieci więc fajne mogłeś porobić jakieś nowe ale ok xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga Adninistracjo Jestem opiekunem serwera only awp na serwerownj White***** uprzejmie informuje że ten gracz wyzywa administrację nie umie hamować złości.

Jeśli ktoś chce dowody mam ss.

Z poważaniem 

KayN

Edit:

A i to każde dziecko może zrobić.

1. Pod**** tło z neta

2. Wpisz tam np gówno

3. Zmień kolor gówna 

4. Od teraz masz gównianą pracę

Z góry mowie ze nie wyzywam tylko ostrzegam graczy i administrację przed przyjęciem ruskiego do ekipy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jakbym mogl to prosze ss bo ciekawi mnie czy to prawda ale jak prada to jestem na nie.  

Kayn jak cos to tutaj na forum mi wyslij w wiadomosci :)

Czekaj czekaj to wkoncu ruskie czy polskie? XD

Edytowane przez M_a_t_i_2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta, i wyzywał całą administrację :)
Co do ss daj mi je znalesc na messenger je mam znajde zapisze i ci wysle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to prawda ze owy gracz wyzywał administracje na innym serwerze oraz jego grafiki są w większości wzięte z internetu i tylko zmienione kolory 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Partner

Jak chcecie się wyzywać, to  wyzywajcie się gdzie indziej a nie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, MaTi napisał:

Jak chcecie się wyzywać, to  wyzywajcie się gdzie indziej a nie na forum.

My sie tu niewyzywamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałem tło z internetu... nie umiesz wziąść twarzy jokera wyciąć ją dodać inne ciekawsze tło i swój napis?
Praca mało oryginalna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestes taki kozak to dawaj zrob takie cos jak ja zrobilem nizej... Wszyscy umiecie tylko sie przyp...... o cos Kayn podejmij moje wyzwanie a nie.

A to ze nie jestem juz na white nie oznacza ze masz sie wypowiadac negatywnie pod kazdym moim podaniem bo to ze napisaliscie sobie na steam do wszystkich zeby tu pisac jakies komentarze to wam duzo nie dalo.

A co adi'ego gosciu tobie aketti zabral 3 razy admina za wyzywanie wiec nie masz co tu pisac....

Sexpacito a ty dalej badz takim przydupasem akettiego i kayna sluchaj sie ich dalej tylko zeby adminka swoego zachowac. I moze powiedz ze sie starasz o admina na innego serwerowni a nie masz to w tajemnicy zeby w ostatniej chwili jak dostaniesz tam admina to napiszesz prosbe o zabranie admina lub dalej bedziesz sie chowac i bedziesz grac tu i tu majac na obu serwerowniach admina na jakims serwerze....

wodzu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

913217651_Todlazabawy.png.dc0a77b935a1162a10abfa43fb112804.png

Widać na gole oko ze nie przerobiłeś żadnego nawet najkrótszego 3 minutowego poradnika z gimpa ... Masz zajawkę  na coś poucz się troszkę poczytaj przerób poradniki a zobaczysz ze efekty będą bardzo szybko. To wyżej dupy nie urywa  ale robione na szybko 5 minut z znalezieniem materiałów na googole :)  i zapamiętaj niech krytyka cie motywuje a nie ze się obrażasz i denerwujesz  Krytykować będą zawsze wiec się do tego przyzwyczajaj i naucz się wyciągać dobre wnioski i poprawki na prace z każdej krytyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie odrzucone. Popracuj trochę nad swoimi pracami, praktyka czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.