Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

    IP: 145.239.133.23:27015

    Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

    IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
Ayanokouji

Ayanowa opinia o sieci

Recommended Posts

Hmm, od czego tu zacząć..
InfinityCore.pl ma na serwerach ma okropnie dobre community, BARDZO RZADKO trafia się wyskoczek, ale szybko jest usuwany.
Spędziłem dziesiątki godzin na serwerze pokemonowym i szczerze, dawno tak nie pogłębiałem się w jakąś gre, chociaż nie umiem strzelać i znając siebie dawno był przestał grać na serwerze... Jednak tu było inaczej, dostawałem solidny wpierdziel a jednak dalej coś mnie kusiło grać dalej.

Świetna administracja która stosuję się regulaminu  i nie robi wyjątków co do graczy.
Bardzo przyjemnie mi się rozmawiało z chłopakami na serwerze, chociaż nie dobrze rozmawiam po polsku to jednak coś mnie tam rozumieli i tolerowali moje pomyłki :D Mr.Noob,Echo,Latacz,Ajkju,FreaMy oraz Oyusu, z nimi to się mi w ogóle nie nudziło!
A co do samej gry, naprawde bugów prawie nie spotkałem, a gdy jakiś był wystarczyło pare słów i chłopacy się brali do roboty, np. Przez to że mieszkam tam gdzie PSC nie jest przyjmowane nie mogłem nic kupić, wystaczyło napisać Johnnemy (który jest 24/7 w blenderze) że mam taki i taki problem i raz dwa pomógł :D Lekuś któremu gratuluje rangi Administratorem, mam nadzieje że się sprawdzisz :D oraz Gołąb mój kochany senpai z którym można naprawde przyjmnie pogadać :D


A tak w dwóch słowach, Polecam serdecznie sieć serwerów InifityCore.pl, możecie zapomnieć o znajomych i szkole.
Niech moc będzie z wami!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...