Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
Mikka

Nowa osoba w administracji?

Recommended Posts

Nick z serwera oraz steamID:  Mikka  STEAM_1:1:197713977

Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Średnie

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Jeśli chodzi o dni to ciężko powiedzieć, mogą to być dwie godziny albo 10.
Piętnaście godzin tygodniowo na spokojnie przegram, a w miesiącu to zależy jak się wszystko potoczy, ale 50 będzie.

Czy administrowałeś kiedyś? Tak

Znajomość komend admina i regulaminu? Jest

Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam i czasami używam

Dlaczego ty? Dlatego, że jestem dość aktywny na serwerze, brakuję niekiedy adminów na serwerze
jak coś się dzieje nieprzyjemnego. Potrafię rozpoznać osobę, która używa wspomagaczy, nie zawsze mi to wychodzi, ale każdy
może się pomylić. Potrafię dopilnować graczy, żeby nie łamali regulaminu serwera. Często też gram rano.

Coś o sobie od siebie: Mam na imię Kuba. Interesuje się archeologią i podróżowaniem.

Kontakt: gg,forum,ts,ds

Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Mikka/145.239.133.23:27017/ + grałem jeszcze na tym drugim.

Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Nie, ale jeśli jest taka potrzeba to zaraz dołączę.

Wymagania      

• Minimum 15lat +
  • Kultura osobista, poprawna polszczyzna w mowie i piśmie +
  • Stalowe nerwy, duża cierpliwość i nadmiar wolnego czasu. +
  • Minimum 50 godzin przegranych na serwerze w ciągu ostatniego miesiąca. - (Godziny to nie będzie problem, szybko się wbije.)
  • Obecność na serwerze minimum półtorej godziny dziennie i 15 godzin w tygodniu. +
  • Czynny udział w życiu forum i discorda -/+
  • Znajomość regulaminu (znasz i przestrzegasz, a także go wcześniej przestrzegałeś) +
  • Podstawowa znajomość komend admina +
  • Posiadanie oraz umiejętność obsługi discorda. +  

Archeologia - nauka, której celem jest odtwarzanie społeczno-kulturowej przeszłości człowieka na podstawie znajdujących się w ziemi, na ziemi lub w wodzie źródeł archeologicznych, czyli materialnych pozostałości działań ludzkich.

Grafik

Nie gram zbytnio na pokemodzie, aczkolwiek wypowiem się.
Nie podoba mi się stwierdzenie "Godziny to nie problem, szybko się wbije.", albowiem wydaje mi się, że tego typu wypowiedź nie świadczy zbytnio o twoi zaangarzowaniu, prawda?

(chyba, że źle Cię zrozumiałem)

• Lubie to! 1

Admin

Według mnie także brakuje Adminów na serwerze bo jest nas tylko trzech.

Gracz spełnia prawie wszystkie wymagania to czemu nie?

W moim serduszku nadal to czwarte miejsce należy do Fixa ale można dać szanse i innym.

Pożyjemy to się dowiemy jak się wszystko ułoży. 

• Lubie to! 2

Właściciel

Takie słabe doświadczenie bym powiedział (GT z poprzedniego serwera: LINK) - co przeważnie będzie kończyć się banami za jakąś bezsensowną "szklankę" albo rozdawaniem banów bo ktoś powiedział "banuj go bo łamie regulamin". No ale co ja wiem, mogę się mylić :D Dobrze, że mam Diza.

• Lubie to! 2

Dziewczyna

No z obserwacji to jest często na serwerku i pomaga innym graczom. Większość wymagań spełniona to w sumie why not. No tylko to zdanie z godzinami troszke śmiesznie brzmi o;

• Lubie to! 1

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...