Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
LegiT

Podanie na Admina by LegiT?

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: LegiT? InfinityCore.pl 
  2. Wiek: 16
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: około łącznie 1,5 roku gry na modzie.
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie +/- 2h, tygodniowo 15h, miesięcznie 50h
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak, administrowałem na około 4 serwerach, na jednym byłem opiekunem przez dłuższy czas.
    1. Znajomość komend admina i regulaminu? Komendy znam bardzo dobrze, regulamin też.
  6. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak posiadam, również używam.
  7. Dlaczego ty? Chciałbym sprobowac jeszcze raz, poniewaz wczesniej nie mialem okazji sie popisac ^^. Myślę, że jestem doświadczonym graczem jeżeli chodzi o pokemoda, jak i administrowanie. Potrafie zachowac opanowanie oraz podjac rozsądną decyzje. 
  8. Coś o sobie od siebie: Cześć, Jestem Łukasz oraz mam 16 lat. Pochodze z województwa Śląskiego, okolice Katowic. Interesuje sie sportem jak i esportem i informatyka. 
  9. Kontakt: Facebook, Discord
  10. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/LegiT%3F InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/ (grałem na Viridianie)
  11. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?:Tak należe, rozmawiam na nim lecz level nadal 0.
  • Zdezorientowany 1

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...