Jump to content
  • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

• Ruszyły nabory na Lavenderze!

juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

MartineZz 2115

Podanie na Admina by Marti

Recommended Posts

1. Nick z serwera: martinez infinitycore.pl

2. Steam ID: STEAM_1:1:500954353

3. Wiek: 15 lat.

4. Doświadczenie z PokeMOD - Lavender: Swoją przygodę z PokeMODem rozpocząłem prawie 3 lata temu, lecz miałem 1 długą przerwę. W maju powróciłem na stare śmieci, aby przypomnieć sobie jak to kiedyś było i zostałem z wami, aż do teraz z czego bardzo się cieszę :) 

5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Dziennie - od 2 do 3 godzin, Tygodniowo - nawet do 30 godzin, Miesięcznie - ponad 70 godzin.

6. Czy administrowałeś kiedyś? Niestety jeszcze nigdy nie miałem takiej przyjemności, lecz za małolata, bardzo chciałem wspomóc administrację.

7. Znajomość komend admina i regulaminu: Znam podstawowe komendy (!admin). Natomiast regulamin znam w stopniu bardzo dobrym.

8. Czy posiadasz Discorda i go używasz? Posiadam Discorda i w miarę często z niego korzystam.

9. Dlaczego ty: Ponieważ, pomaganie innym sprawia mi wiele radości, a na serwerze zawsze jest komu pomóc. Chciałbym zadbać również o komfort rozgrywki dla graczy, który często zakłócany jest przez niekulturalne i chamskie osoby.

10. Coś o sobie: Mam na imię Mateusz. Moim hobby jest gra na gitarze, pływanie oraz bieganie. Aktywnie uczestniczę w wolontariacie na rzecz pomocy pieskom.

11. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/jokrokkokkwo/ 

12. Link do profilu Gametrack: https://www.gametracker.com/player/MartineZz 2115 InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/

13. Czy należysz do sieciowego Discorda? Tak należę i z niego korzystam.

Pozdrawiam Martinez!

PS. Godziny w ostatnich tygodniach mogą się nie zgadzać, ponieważ byłem na wakacjach.

Admin

Jestem na TAK 

Bardzo miła fajna pomocna osoba z poczuciem humoru :D

• Lubie to! 1

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...