Jump to content
  • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

• Ruszyły nabory na Lavenderze!

juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

Sign in to follow this  
Itachi Uchiha

Podanie na admina

Recommended Posts

Nick z serwera oraz steamID: Itachi Uchiha | InfinityCore.pl  STEAM_1:1:178530960 
Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Mam spore doświadczenie z pokemoda, na początku grałem na Viridianie pół roku temu przeniosłem się tutaj. Uważam że wiem dużo o pokemodzie i nie chowa przedemną prawie żadnych tajemnic.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: zawsze 2h dziennie, tygodniowo z 20h, miesięcznie około 80 - 100h.
Czy administrowałeś kiedyś? Tak byłem adminem na tym serwerze
Znajomość komend admina i regulaminu? Znam Komendy admina, regulamin 9/10.
Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam jednak wole używać TeamSpeak3 i raczej jak jestem na Discordzie to siedze afk.
Dlaczego ty? Ponieważ byłem adminem i uważam że nie radziłem sobie dobrze, zrezygnowałem ze względu na małą aktywność graczy jednak po połączeniu serwerów wiem że to się zmieniło.
Coś o sobie od siebie: Mam na imię Michał interesuję się piłką nożną i lubie spędzać czas ze znajomymi grając w gry typu CS:GO czy League of Legends.
Kontakt: Steam, TeamSpeak3,
Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Itachi Uchiha | InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/
https://www.gametracker.com/player/Itachi Uchiha l InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/ https://www.gametracker.com/player/Itachi Uchiha/145.239.133.23:27017/

Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Mało bywam na Discordzie ponieważ wole teamspeak'a, na ts mam 12 poziom i spędzam na nim caaałe dnie.

PS: mam słabe godzinki ale nadrobię to (zrobiłem sobie przerwe od serwera aż do połączenia serwerów).

Admin

Jestem na NIE

Gracz mało aktywny w ostatnim czasie mało pomocny 

• Lubie to! 1

Godzinę temu, WArd3KK2s napisał:

Jestem na NIE

Gracz mało aktywny w ostatnim czasie mało pomocny 

Dobrze, że ty jesteś aktywny jako admin ;)

• Haha 5

Czas dać szanse innym :D

Edit. 1

Doświadczenia można nabrać, a ucieczke z tonącego statku ciężko wymazać z pamięci xD

Edited by MartineZz 2115

W dniu 19.08.2019 o 17:04, MartineZz 2115 napisał:

Czas dać szanse innym :D

Osobiście uważam że przyda się osoba z doświadczeniem gdy na serwerze jest +15 osób :)

• Lubie to! 1
  • Dzięki! 1

Zasłużony

Jestem na nie. Czas dać szanse innym 

• Lubie to! 1

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

• Dzięki! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...