Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
Droner

Podanie na admina Droner

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: Droner infinitycore.pl STEAM_1:1:441115270
  2. Wiek: 15
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Więcej doświadczeń z serwera Viridian, kiedyś przebywałem tu i tu na innym koncie do którego nie mam już dostępu
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Różnie to wygląda, jednego dnia jestem w stanie poświęcić nawet do 400-500 minut a czasami 150
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak, lecz na innym serwerze
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Komendy admina znam bo jak wyżej napisałem administrowałem kiedyś a regulamin to chyba każdy powinien znać
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam, lecz z rzadka używam
  8. Dlaczego ty? Wyróżniam się na tle innych osób dlatego że lubię pomagać innym, udzielam się na chacie głosowym i wydaje mi się ze wprowadzam milą atmosferę na serwer
  9. Coś o sobie od siebie: Nazywam się Dawid interesuje się piłką nożną, moim ulubionym klubem jest FC Barcelona a w przyszłości chciałbym pójść na studia i zostać informatykiem
  10. Kontakt: Steam, Discord, Facebook
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): Podam dwa ze względu że grałem na Viridianie https://www.gametracker.com/player/Droner infinitycore.pl/145.239.133.23:27017/ https://www.gametracker.com/player/Droner infinitycore.pl/145.239.133.23:27016/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak, poziomu nie mam bo zazwyczaj wole udzielać się na serwerze
Edited by Droner

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...