Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Puma

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: coolphone , steamid: 76561198887635969
  2. Wiek: 15
    Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: kiedys gralem ale tak z pare lat temu cale dnie a teraz gram od paru miesiecy
  3. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: glownie siedze przez 1/4 dnia
  4. Czy administrowałeś kiedyś?: Na serwerach 1.6 codmod 
  5. Znajomość komend admina i regulaminu? Jestem zapoznany
  6. Czy posiadasz discorda i go używasz?: Tak jestem aktywny,lecz nie glosowo tylko przegladam co sie dzieje
  7. Dlaczego ty?: Jestem ambitny, aktywny, z dystansem, mam wlasne zasady, mimo ze jestem wybuchowy i czasami moge powiedziec kilka slow za duzo ale z doswiadczenia wiem ze czasami warto sie ugrysc w jezyk
  8. Coś o sobie od siebie:Mam na imie Krystian, mam 15 lat, ide do technikum kierunek logistyk, mimo ze chce spedzic teraz troche czasu na nauce to napewno znajde pare godzin na moim hobby czyli pokemodzie na waszej serwerowni
  9. Kontakt: steam: https://steamcommunity.com/id/kuflon6/
    discord: puma#1134
    facebook: po zaakceptowaniu podania :* 
  10. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): Nicki: kulfon , coolphone i pumcia (wszystkie nicki moje) link: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.133.23:27016/top_players/?query=kulfon
  11. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należe mam  2 lvl i jestem aktywny lecz nie udzielam sie, zazwyczaj pomagam wprost na serwerze :) 
Edited by Puma

Właściciel

Jestem na nie,

po ostatniej wymianie zdań z tym graczem sugeruję z czystym sumieniem, że nie nadaję się na tą role. Sam sobie pomóc nie może bo klei się do kogoś jak rzepa do psa a co dopiero pomoc nowym graczom i pilnować porządku na serwerze.

Admin

Jestem na NIE

Gracz bardzo chamski, zero szacunku i nie wspomnę o obrażaniu serwera oraz graczu 

typu "Lavender i wszyscy gracze na nim grające śmierdzą" 

Nie wiem jak tam było z nim na Viridiane ale patrząc na wczorajszy dzień Jestem na duże NIE

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...