Jump to content
  • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

• Ruszyły nabory na Lavenderze!

juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

Sign in to follow this  
dizorox

Padanie Na Opiekuna

Recommended Posts

Opiekun

Na wstępie napisz coś o sobie - warto wiedzieć z kim przyjdzie nam współpracować: Mam na imię Szymon znalazłem się na tej sieci serwerów przypadkiem w poszukiwaniu Pokemod w CSGO. Było to już ponad 2 late temu i od tego czasu bez większych przerw przebywam w tej społeczności oraz czesto się udzielam.

Ile masz lat: Mam już 20 wiosen.

Podaj link do swojego profilu steam lub swoje steamID: STEAM_1:0:48377792

Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu serwerów: Byłem 9 miesięcy adminem Pokemod Viridian, zdarzało się, że byłem jedynym adminem w pewnych okresach czasu lecz dawałem sobie rade.

Ile już grasz w CS:GO? Ile grasz na danym modzie? Znasz dobrze społeczność graczy cs'a i czujesz się na siłach by zatrzymać ludzi na serwerze?: CS gram od szkoły podstawowej wieć jest to już pare ładnych lat. Na pokemodzie w cs go gram już 2 lata, przed CS GO 2 lata w cs 1.6.

Jaki serwer chciałbyś prowadzić: Pokemod Lavender

Jaki masz pomysł na ten serwer: Douczyć adminów odnośnie co gracze mogą robić a czego nie, gdyż słyszałem różne teorie na temat co to szklanka i czy można defować bombe na mirrow coat. Chciałbym ogarnąć sprawy z ostrzeżeniami  oraz ogólny chaos panujący na chacie głosowym.

Dlaczego Ty?: Jestem baaaardzo doświadczonym graczem pokemod oraz mam spore doświadczenie w byciu adminem. Jestem wmiare sympatycznym gościem oraz jestem wmiare rozpoznawalny oraz lubiany oile nie gram op pokiem. Mam pare pomysłów na nowe skille pokemonów dla urozmaicenie rozgrywki. Z powodu iż jestem doświadczonym graczem jestem wstanie rozpoznać, które nowe propozycje graczy są spoko a, które nie mają sensy bycia. Myśle, że jestem dobrym kandydatem i jestem wstanie jeszcze ulepszyć obecną rozgrywkę na serwerze.

Kontakt: Steam  Discord  Forum  Ts3

Zasłużony

Jestem na tak. Dizorox dużo już tu zrobił i ogarnia moda. Więc czemu nie <3 

Admin

Jestem na TAK

Bardzo aktywny, miły, doświadczony, pomocny itd.

jeszcze raz na TAK

Właściciel

Deter jestem na TAK.

Ten gracz nadaję się w stu procentach! Jako jeden z nielicznych pojmuje i zna działanie każdej mechaniki na serwerze, ba zna granice silnika stworzonego przez valve i wie z czym to się je.

Jest niezłomny i walczy do końca o swoje pokecoinsy.

Nadaje się :D Bierz ta go.

-rep w czołgach ginie pierwszy.

• Haha 1

Właściciel

Podanie zaakceptowane, zgłoś się do nas na serwerze TS3 :D 

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...