Jump to content
Sign in to follow this  
SEB1X

Dialga i Palkia

Recommended Posts

Admin

Cześc!

Przychodzę do was z propozycją zamiany pasywek tych pokemonów. Dialga jest obecnie za mocna na 50 lvl już 300 hp jej nie zabija a na wyższych to już w ogóle. I chciałbym  żeby wypowiedziały się osoby które tej karty nie posiadają, bo większość powie że nerf jest niepotrzebny . 

Admin

Nerf jest bardzo potrzebny, w zasadzie sama obecność tego poka w teamie oznacza wygraną.

• Lubie to! 1

Właściciel

Zmiany na? Żadnej nie zaproponowałeś - więc propozycja 2 na 10.

Dialga op pasywka - hmmm... Czyli nerfimy life up'a mam rozumieć? Oj to sporu pokum się dostanie.

A palkia co? Co z nią? Bo nie rozumie z tej wypowiedzi nic a nic na temat tego poka.

Po krótkiej analizie nic w nich nadzwyczajnego - czymś wyróżniać się muszą a w żadnym stopniu nie są op.

• Lubie to! 1

Zasłużony

Dialga i Palkia to fajne poki. Z palkią jako tako się jeszcze nie spotkałem ale nie wygląda na mocarną bestie nie do powstrzymania. Z dialga mam jeden problem. Za mały cd. Zwiekszylbym go o jakieś 10/15sec i mysle ze było by git. (Chodzi o skilla roar of time)

Edited by M_a_t_i_2
  • Lubie to! 2

To nie wina pasywek, lecz skila Roar of time który odgrywa całą robotę

Według mnie nic nie trzeba zmieniać .... Dialga musi być minimalnie lepsza od normalnych pokemonów ponieważ to legenda. Żeby zabić Dialge wystarczy grać Darkraiem który atywuje cd. Poza tym @SEB1X umiesz liczyć ? 300 hp na 50 lv ? xD mam dialgą prawie 70 lv i 300 hp na oczy nie widziałem . Tyle ode mnie pozdrawiam

Admin

Nie

29 minut temu, Lesny01 napisał:

Według mnie nic nie trzeba zmieniać .... Dialga musi być minimalnie lepsza od normalnych pokemonów ponieważ to legenda. Żeby zabić Dialge wystarczy grać Darkraiem który atywuje cd. Poza tym @SEB1X umiesz liczyć ? 300 hp na 50 lv ? xD mam dialgą prawie 70 lv i 300 hp na oczy nie widziałem . Tyle ode mnie pozdrawiam

Nie pisałem ,że ma 300 hp ale,zże trzeba  zadać (wliczając poty)

47 minut temu, Johnny napisał:

Zmiany na? Żadnej nie zaproponowałeś - więc propozycja 2 na 10.

Dialga op pasywka - hmmm... Czyli nerfimy life up'a mam rozumieć? Oj to sporu pokum się dostanie.

A palkia co? Co z nią? Bo nie rozumie z tej wypowiedzi nic a nic na temat tego poka.

Po krótkiej analizie nic w nich nadzwyczajnego - czymś wyróżniać się muszą a w żadnym stopniu nie są op.

Chodziło mi tu bardziej o zamiane pasywek między dialgą i palkią albo zmianą skilla roar of time

Według mnie u dialgi w skilu  roar od Time jest za mały coldown, i powinien być on zwiększony.

Admin

Poczekajcie  z tym Nerfieniem dajcie chociaż chwilę nią pograć (2lvl do tego skilla mi brakuje) 

A tak na serio to myślę że odnośnie dialgi to OP jest to że ma się dużo HP(jescze zbugowane potki)  typ obija nas do prawie że zera np z 300hp a tu cyk użyty skill i znów 300hp

Admin
8 godzin temu, MrNoob napisał:

Poczekajcie  z tym Nerfieniem dajcie chociaż chwilę nią pograć (2lvl do tego skilla mi brakuje) 

A tak na serio to myślę że odnośnie dialgi to OP jest to że ma się dużo HP(jescze zbugowane potki)  typ obija nas do prawie że zera np z 300hp a tu cyk użyty skill i znów 300hp

Sero noob...nie zachowuj sie jak fixuu plz

Myślę że znaczne zwiększenie cd styknie, bo to co odwala fixuu na viridianie to jakiś żart 5 osób go nie może zabić.

Zadajesz 200 hp + jescze intimidate (odbijanie jakiegoś procenta pocisków) a potem sie cofa w czasie i znów to samo. Jestem jak najbardziej za znacznym zwiększeniem cooldowna roar of time.

Właściciel

HP UP daje Dialdze 230 HP, a odbijanie obrażeń ma zmniejszony o połowę parametr (0.001), czyli:

• obrażenia * 0.001 * poziom * moc

dla 50 obrażeń i poziomu 100 wychodzi:

• 50 * 0.001 * 100 * 1.3 = 6,5 DMG ~ 3 HP i 1 Armor - tyle odbija palkia
  • 43,5 DMG ~= -21 HP i ~ -10 Armoru
  • 230 HP / 21 HP ~= 11 strzałów - tyle przeżyje Dialga
  • 11 * 6,5 ~= 71 DMG - tyle odbijemy na przeciwnika przez cały żywot ~= 35 HP i 17 Armoru

W ostatnim update Intimidate został znerfiony do (26% na 100 lvl), a odbijanie palki jest o połowe mniejsze niż normalny Intimidate.
Jedyne co można zmienić to cooldown skilla Roar of Time :) 

• Smutny 1

Zasłużony

I o to nam chodzi. Zwiększenie cd do 20sec na 100lvl i powinno być okej

Właściciel

Bazowy cooldown został zwiekszony o 10 sec. Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...