Jump to content
Sign in to follow this  
Johnny

Łączenie serwerów Viridian&Lavender

Łączenie serwerów Viridian&Lavender  

59 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy łączenie serwerów to dobry pomysł?

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 07/07/19 at 11:00 PM

Recommended Posts

Właściciel

Co o tym sądzicie? Macie może inne pomysły? Swoje przemyślenia piszcie w komentarzach!

Łączenie serwerów odbyłoby się przed rozpoczęciem nowego sezonu (po zakończeniu obecnego).

Wszystkie aktywne konta zostałyby przeniesione - z wyjątkiem kont które przez ostatnie pół roku nie wbiły na serwer ani razu.

Wszystkie Wasze Pokemony / PokeCoinsy / Karty / Osiągnięcia itd. z dwóch serwerów zostaną połączone w całość.

• Lubie to! 2

Ja jestem jak najbardziej za. W ten sposób o każdej porze się znajdą ludzie do gry, a lepiej się bawić w 20 niż w 8.

• Lubie to! 1

Zasłużony

Jestem na nie. Znowu mogą nastąpić czasy kiedy na serwa nie wbijesz bez svipa. Teraz może brakuje troche ludzi ale przynajmniej jest muejsce dla nowych. 

Admin

Mamut ma trochę racji ale chyba lepiej żeby o jakieś porze dnia był pełen serwer niż żeby było cały czas po 8 osób jestem za

Admin

:/ nwm wsm

Przyjdzie mi znowu grać z Noobkiem jak za palleta ale...

No mowie nwm, jestem konserwatystą i tak mi pasuje jak jest 

Zasłużony

Według mnie najlepszą opcją było by zrobienie jednej bazy danych na 2 serwerach. Wtedy jak nie bedzie ludzi np. Na lavenderze to taki Random wbije na viridian i bedzie miał co robić nie zaczynając wszystkiego od początku

Właściciel

Jako właściciel jestem neutralny w tej sprawie, ale:

• Średnia osób na serwerach według GT w ciągu ostatniego miesiąca:
    • Viridian:
      • 9
    • Lavender:
      • 6

Osób na serwerach jest bardzo mało - połączenie średniej ilości nie daje nawet pełnych serwerów.

Pokemony i ich lvl - tutaj nie ma co się nawet wypowiadać na obu serwerach połowa gra tylko setkami więc co za różnica jaki lvl jak gracie maksymalnym - bezsens.

Połączyć to i grać na serwerze z ludźmi niż patrzeć jak powoli oba serwery umierają z braku osób.

@Hans SOLO haha dobre sobie :D Bałbym się raczej jak Was serwer wpłynie na tamten a nie odwrotnie - bo takiej dziczy jak na viridianie to nigdzie jeszcze nie było.

@M_a_t_i_2 Miejsce dla nowych graczy? Bez kitu - nowy gracz wchodzi mija dziesięć minut nie dajecie mu nic a nic pograć bo nawalacie tylko setkami - gracz wychodzi już nie wraca - dobry powód trzymania slota dla niego.

@M_a_t_i_2 Nie ma szans - nie przy tylu kontach i kwestia jeszcze utrzymywania dwóch pustych serwerów by gracze mogli sobie skakać - prędzej czy później jeden by wykitował - bezsens

• Lubie to! 2

Jestem za ale powinny być zwiększono miejsca na serwerze połączonym i więcej rund na jedną mapę np jak na trybie turniejowym 16 :D

• Lubie to! 1

32 miejsca na serwie 16 rundy i ok.

EDIT.

I trzeba bedzie dodać mape usp ninja go bo inaczej to nie ma co laczyc serwerow

Edited by MartineZz 2115
  • Lubie to! 3
  • Haha 1

Zasłużony
2 godziny temu, Wolf napisał:

Jestem za ale powinny być zwiększono miejsca na serwerze połączonym i więcej rund na jedną mapę np jak na trybie turniejowym 16 :D

Po co to? Mi osobiście nie chce się grać 30 min jednej mapy.

• Dzięki! 1

Godzinę temu, dizorox napisał:

Po co to? Mi osobiście nie chce się grać 30 min jednej mapy.

To że ktoś nie chce nie znaczy że inni też tego nie chcą

Edited by Wolf
  • Lubie to! 2

TAK ! To dobry pomysł. Nie wnikam czy na Levander czy na Vardian jest dzicz ile osób tyle opinii ale chodzi o to by serwer był o to żeby grać a mało przyjemnie gra się 3 na 3 z czego zaraz 2 osoby wyjdą... Jak będzie więcej ludzi sens gry i przyjemność jakaś będzie. Tak więc JA jestem na TAK :)

A co do nowych graczy... Bo te tematy też się pojawiły.. Nikomu z nas na starcie nie było łatwo. Nie oszukujmy się serwer ma skille itp rzeczy więc początki są trudne... Trzeba to jakoś przetrwać a później już leci samo i jest okej.

Edited by Radzim
  • Lubie to! 1

Sponsor

6+9=15 Jestem za :) 

• Lubie to! 2

Zasłużony

Jak najbardziej jestem za, kiedyś jak była jedna baza najlepiej się grało, nie widze sensu zwiększania slotów wtedy to dopiero młyn robiłby się na serwerze. Sracie że nowi gracze nie poradzą sobie a jakoś kiedyś radzili i nikt nie narzekał. 

Będzie więcej graczy na jednym to wtedy dojdą i nowi jak serwer będzie ciągle pełny. 😜

• Lubie to! 1
  • Dzięki! 1

jestem na tak mało ludzi na jednym i na drugim serwie lepiej grac jak jest dużo ludzi niż mało ❤️  viridian naj

W dniu 1.07.2019 o 11:30, Johnny napisał:

Co o tym sądzicie? Macie może inne pomysły? Swoje przemyślenia piszcie w komentarzach!

Łączenie serwerów odbyłoby się przed rozpoczęciem nowego sezonu (po zakończeniu obecnego).

Wszystkie aktywne konta zostałyby przeniesione - z wyjątkiem kont które przez ostatnie pół roku nie wbiły na serwer ani razu.

Wszystkie Wasze Pokemony / PokeCoinsy / Karty / Osiągnięcia itd. z dwóch serwerów zostaną połączone w całość.

Ja jestem na nie by nie łączyć serwerów