Jump to content
Hans SOLO

Siema siema aim i wh

Recommended Posts

1. Nick użytkownika / admina na którego wpływa zgłoszenie: xvsmx
  2. Jego SteamID: ɪᴅ: STEAM_0:0:28671502
  3. Wyjaśnienie: 1. Chłop na ratsach strzela full-auto w łeb cały magazynek typowi praktycznie bez recoilla. Kiedy ten jest w locie na odległości dalekiej. 2. Kiedy nie ma admina gra dobrze i otwiera sobie tabelke. Po moim wyśmianiu nagle z perfect full-auto nie potrafił trafic calym magazynkiem. Westwood_big dziś koło 16 znowu nie ma admina a typek wraca nagle do formy jakby miał kaca chwilowego dla mnie typ do odstrzału 
  4. Dowody:   1.  29.05 ratsy około godziny 15:20 rundy 1-4 potem jak usłyszał ,że pytam go o odpalenie to off 2. 30.05 Westwood_big koło 16 znowu dzikie głowy 3. demko z 29.05  09:44 deagle 4. Westwood2 godzina koło 30.05 5. 23.25 ratsy 31.05
Edited by Hans SOLO

Z racji iz wygladasz na kogos bardziej odpowiedzialnego, a zachowujesz sie jak dzieciaczek, juz tlumacze o co chodzi :).

Po 1. Demko bylo sprawdzana przez @S3B4 oraz @Stwoszek i obaj stwierdzili ze jestem czysty ''Moge dac dowody''

Po 2. Gralem, i nagle przestalem grac poniewaz wbilem do was na dsc aby posluchac jak to bardzo mnie wyzywacie, oraz placzecie ze jestem lepszy od was.

Po 3. Dzis ok. 16 na Westwood_big byl admin z tego co mi wiadomo, a z racji ze sprawa ucichla poniewaz stwierdzono ze nie posiadam cheatow zaczalem grac nie przejmujac sie ze jakis pajac, taki jak ty bedzie mial do mnie jakie kolwiek problemy. :)

Edited by xvmsx | InfinityCore.pl

1. Nie będe się zniżał do twojego poziomu i kłócił się z tobą tutaj.

2. Po to jest ten post tutaj napisany aby większa ilość administratorów to zobaczyła.

3. Nie oszukujmy się Stwoszek nie umie sprawdzać (zresztą on to wie). 

4. Pajacem to możesz sobie matkę nazywać nie mnie, jeżeli nie jesteś w stanie przyjść dc porozmawiać i siedzisz zmutowany to nie masz prawa głosu do wypowiadania się na mój temat.

jakiekolwiek razem się pisze odpowiedzialny graczu ;)

Edited by Hans SOLO

Nie masz prawa oceniac pracy administratora, po 2 widac kto tu zachowuje sie jak dzieciaczek: 

3 minuty temu, Hans SOLO napisał:

Pajacem to możesz sobie matkę nazywać nie mnie

Widac rowniez ze czytanie tez nie idze ci w planie, nie wiem jakie miales wyniki w szkole, ale zeby nie doczytac:

17 minut temu, xvmsx | InfinityCore.pl napisał:

Demko bylo sprawdzana przez @S3B4 oraz @Stwoszek

No trudno, z pajacem zawsze mozna dyskutowac.

Teraz, xvmsx | InfinityCore.pl napisał:

Nie masz prawa oceniac pracy administratora

Czemu niby nie mam prawa? Jak każdy grający na serwerze mam prawo wymagać pracy admina wykonanej przez niego w jak najlepszy sposób. Moim zdaniem Stwoszek nie jest osobą kompetentną do tego.

Admin

No tak ja nie potrafię sprawdzać. Demko sprawdził Seba, ja i jakieś wcześniejsze podobno Yu. Rezultat był taki sam, ale oczywiście to tylko ja jestem nie kompetentną osobą. Odnośnie mojego zdania o grze xvmsx to rzeczywiście trudno mi jednoznacznie stwierdzić czy gość leci na cheatach czy też nie. Dlatego chciałbym żeby Johnny ocenił sytuację i wyraził swoje zdanie.

• Lubie to! 1

Zasłużony

Może nie powinienem ale ta sytuacja mnie zaintrygowała XD

Więc obejrzałem sobie oba demka i teraz moge troche wyjaśnić

Ratsy 3 runda- sytuacja jak to powiedziałeś z norecoilem przez półmapy. No niepowiedziałbym 1 strzał w typa pozostałe obok. Po 3/4 strzałach kolejny w typa i kolejne 2 obok no i na koniec fartowna bańka.
Wczesniejsze kille to takie typowe naturalne reakcje

Westwood
Albo ja jakiegoś złego westwooda wziąłem czy co ale ciebie tam nawet nie było może na 2/3 rundy byleś (jeżeli mówimy o dzisiejszym z godziny 15:31)

xvmsx nie gra jakoś jak global zabija to co potrafi nie wiem gdzie ty masz akcje a'la "dzikie głowy". 

Według mnie typ jest czysty

• Lubie to! 3

Właściciel

Zaraz odpalę te demka, obejrzę je i zrobię edycje posta by się wypowiedzieć co i jak.

Tak poza marginesem do właściciela posta - gracz w tym przypadku admin który gra lepiej od Ciebie nie jest kompetentny by oceniać tą sytuacje? Cóż za ironia 😆 Bez odpowiedzi jak coś.

Edit #1

Westwood big: Jest jedna podejrzana akcja gdzie celownik mu się praktycznie teleportuje na gracza i zabija go w ułamku sekundy reszta to gra od niechcenia.

Ale za to bana nie dostanie za jednego lucky shoota bez przesady. Paczamy dalej.

Edit #2

Ratsy: Wszystko normalne poza fullauto i strzał w banie gdy przeciwnik lata po drugiej stronie mapy - ale takiego farta mógł mieć każdy. Druga ciekawsza akcja to strzał z deagla na respie ct.

Za te mapki bana ode mnie nie dostanie.

• Lubie to! 2
  • Dzięki! 1

Admin

Powiem to tak.Sprawdziłem demko i jestem tego samego zdania co Johnny to, że miał 1 czy 2 akcje , gdzie miał szczęście nie znaczy ,że od razu cheatuje. Tak jak Mati pisał gra swoje.A te dzikie głowy to ja każdy może strzelać to wtedy też napiszesz na niego skargę ,że cheatuje? A co do Ciebie Hans od kilku gadasz ,żeby go sprawdzić sprawdzałem go nie tylko ja ale Stwoszek, Yu, Johnny i Mati nie wystarczy ci to?

Gość jest czysty i nie ma o czym mówić i ciągnąć dalej tego tematu.