Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
Wolf

Server dla no prime i prime

Recommended Posts

Jak wiadomo Cs go jest teraz za darmo wiele osób ma cs go za darmo i ma tak zwaną range no prime. Według mnie jest bardzo niedobrze mówić że ktoś bez prima jest złą osobą ponieważ jest to zwykły gracz. Ale wracając do tematu serwer InfinityCore.pl powinien być dla no prime i prime, to że ktoś nie ma prima nie oznacza że musi oszukiwać cheatować na serwerze. Co prawa może się trafić taka osoba ale od banowania i pilnowania ładu i porządku na serwerze jest administrator opiekun itp.

• Lubie to! 1

Juz widzę na pokemonach robienie kont tylko zeby zdobyć boosterki. Czasem moze wejść taki typ co ma softaim i trudno to będzie wyłapać. np będzie tak grał 6 miechów zanim to ktoś wypatrzy (było juz kilka takich przypadków a z no primem będzie jescze gorzej). Fakt ze będzie więcej osób na serwerach ale z tym się wiąze więcej złych/toxic graczy.

Jestem na N I E

Jestem na nie ludzie którzy chcą grać legalnie to kupią prime i wbija na pokemona a tłumaczenie nie każdy typ bez no prima to cheater jest w tym racja no ale głównie to cheaterzy

A jakoś nie widzę tego żeby 24h/7 był jakiś admin  gdy tylko cs stał się darmowy dałem 4 permy jednego dnia a więc chyba coś o tym świadczy a  spamowanie administracji na PW/forum żeby wybijali tylko zbanować typa mija się z celem dobrze jest jak jest

Zasłużony

Przypominam ze takie temtay były już z 3 albo 4. 

Po co znowu wałkować?

Admin

No wszystko spoko, ale admin nie będzie cały czas dostępny żeby wejść i zbanować gracza. Według mnie cheaterów będzie od groma i takie granie nie będzie miało sensu. Odnośnie samouczków itp to można takie komendy wyłączyć i nie będzie stwarzało to dużych problemów. Do tego tak jak Mati napisał temat był już parę razy wałkowany i nie przeszedł więc teraz raczej również nie da rady. Niech pozostanie tak jak jest i nie będzie zmieniane. 

Trochę takich tematów było ale nawet 1 serwer powinien być dla 2 grup graczy : (Noprime) i (Prime).

Opiekun

Największy problem to nie to, że bedzie dużo cheaterów tylko to, że nie ma co z nimi robić. Zbanujesz i wraca za 5 min z nowym kontem.

• Lubie to! 1

Admin

Według mnie jest dobrze tak jak jest. Zgadzam się z Dizoroxem w 100%.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...