Jump to content
Sign in to follow this  
Wolf

Propozycja-Opcja usunięcia lvl z poka

Recommended Posts

Moją propozycją jest to aby można było usunąć lvl z pokemonów. Np wymieniamy się z graczem o Absola na 13 lvl, niestety shiny stona można zrobić 1-12 lvl jest to bardzo denerwujące że nie można usunąć poziomu z pokemona.Można to robić za darmo komendo także za PC albo za $ w cs go

• Lubie to! 1

Zasłużony

A poco to komu? Rzadkie poki to z 15 min szukania. (Historia z zycia: Jak wszedł absol to złapałem 5 w 20 min i potem tradowałem z innymi.)

Wedlug mnie propozycja bezsensu dodac to tylko dlatego ze wytradowales cos za absola na 13lvl i masz teraz problem.

• Lubie to! 1

Ale spójrz na to z innej strony, nie zawsze masz 2 takiego samego poka i nie chcesz grać 100, "no to znajdz se nowego" ktoś powie, otóz to nie zawsze takie łatwe a potem i tak lądujesz z kilkoma 100. "ale raczej nie będziesz expił tego samego poka cały czas co nie? XD" owszem będe, albo znajdę coś innego i tak w kólko. Wyjdzie na to ze nie będe miał juz nic oprócz 100 bo sie tradeowałem za poki zeby dostać innego poka itp, a nikt 100 nie chcę.

Edited by Kamelinger

Zasłużony

Chyba własnie mod polega na lapaniu i expieniu poków a nie graniu ciągle tym samym. 250 poków na setnym? Chyba nikt tylu niema a przypomnie ci że pokemod jest już ladne kilka lat.  Setek nikt nie chce bo tylko wkurzają i taką setke mozesz zostawic na przyszlość albo wyrzucić.

Edited by M_a_t_i_2
  • Lubie to! 1

Jestem takiego samego zdania co mamut.

To po prostu głupota, po pierwsze zniechęciłoby to wielu graczy (np. Mnie bo mam kilka 100 i raczej nie chciałbym ich stracić). Po drugie granie bez rozwijania swojego poka byłoby po prostu nudne :P

Chodziło głównie o Shiny stone bo można go tylko kupić od lvl 1-12 i jak m asię poka z 13 lvl to jest tak średnio i musisz go znowu zdobywać aby zrobić Sh

Opiekun

Niepotrzebne 

Zasłużony
48 minut temu, Wolf napisał:

Chodziło głównie o Shiny stone bo można go tylko kupić od lvl 1-12 i jak m asię poka z 13 lvl to jest tak średnio i musisz go znowu zdobywać aby zrobić Sh

Złap se, to 15 min roboty ❤️

Edit: A jak sh stone dzialal na poki tylko 1lvl to był bol. Potem zmienili d 10 lvl i było git. A tera macie jakies problemy ze 13 lvl jest a mozna do 12. Moze zróbmy sh stona na lvl do 100

Edited by M_a_t_i_2
  • Haha 1

Admin

Uważam że to słaby pomysł już widzę graczy którzy albo cofają sobie lvl żeby zrobić samouczek albo

Ludzi którzy w kółko cofają sobie poka do 99lvl i wbijają 100

Wolf zastanów się jakie propozycje dajesz Musisz patrzeć na całego Pokemoda a nie tylko żebyś ty miał dobrze

Edited by MrNoob
  • Lubie to! 1

Admin

Zgadzam się z noobkiem napewno trafią się gracze którzy cofają tylko ten najwyższy lvl. Niech zostanie tak jak jest i nie będzie zmieniane 

• Lubie to! 1

Właściciel

Odrzucam :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...