Jump to content
  • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

Przedstawienie karty
Sign in to follow this  
M_a_t_i_2

Blissey

Recommended Posts

Zasłużony

Witam. Przychodze z porpozycją dodania sklla do pokemona o nazwie Blissey.  Jak wiemy aktualnie blissey ma 2 skille leczące i jest jednym z największych tanków (jak nie najlepszym) lecz brakuje jej skilla który by cokoliwek robił.
Dlatego moją propozycją jest dodanie jej skilla o nazwie 
Egg Bomb.  Czyli "rzucenie jajkiem"  które zadawało by 90 dmg (czyli 45hp)  i miało np efekt krawienie. Bazowym cooldownem byłoby 45 sekund które by się zmniejszało z lvl  (przeliczniki to już zostawie wam). 

Na polskie
Typ: Dystansowy AOE
Obrażenia: 90
Krwawienie: np. 6 sec
Cooldown: 45 np. -02*lvl*moc

Edit: efekt krwawienia można zamienić na dezorientacje oraz skill byłby dostępny na 42/44 lvl

Edited by M_a_t_i_2
  • Lubie to! 1

Opiekun

Ja bym nic nie zmieniał. 

Po pierwsze grałem nią i ciężko wskazać pokemona, którym tak łatwo mi szło jak Blissey. Jest bardzo op przez to, że jest takim tankiem, więc żaden ofensywny skill według mnie tutaj nie jest potrzebny.

Po drugie jest to jedyny pokemon w swoim rodzaju, bo chyba nie ma innego co ma wszystkie skille leczące. 

Po trzecie jest to fajne nawiązane do anime, gdzie Chansey i Blissey raczej są kojarzone z pokemonami leczącymi niż używanymi do walk.

Zasłużony

Ale ma tylko te skille leczące a zobacz na Gerdevoir ma te same pasywki (czyli jest takim samym tankiem) tylko że ma skille które coś robią. To przynajmniej do tego healing pulsa (albo wisha tego aoe ) dodac dezorientacje.

Opiekun
7 godzin temu, Artór napisał:

Ja bym nic nie zmieniał. 

Po pierwsze grałem nią i ciężko wskazać pokemona, którym tak łatwo mi szło jak Blissey. Jest bardzo op przez to, że jest takim tankiem, więc żaden ofensywny skill według mnie tutaj nie jest potrzebny.

Po drugie jest to jedyny pokemon w swoim rodzaju, bo chyba nie ma innego co ma wszystkie skille leczące. 

Po trzecie jest to fajne nawiązane do anime, gdzie Chansey i Blissey raczej są kojarzone z pokemonami leczącymi niż używanymi do walk.

Też sądzę,że nie ma potrzeby zmiany mi się tam przyjemnie gra tym pokemonem tylko używając Healing wisha.

Zasłużony

jeszcze tak dodam ze gardevoir ma te samy pasywki tylko nie posiada skila leczącego więc czemu by nie dodać jakiegoś skila który coś robi. Albo jakiegoś efektu np. Do heal pulsa dezorientacje na 6 sec. Bo tak naprawde to gardevoir jest bardziej mocarnym pokiem bo ma jakiekolwiek skille które coś robią