Jump to content
  • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

Przedstawienie karty
Sign in to follow this  
4FX

UpdateMe - #1

Recommended Posts

Grafik

Witam infinitowiczów, a szczególnie tych skakających.
Jako iż nie mam co robić ze swoim życiem stwierdziłem, że czas rozpocząć nową serię postów pt. UpdateMe.
Będzie ona polegać na przedstawieniu propozycji, które powinny zostać dodane/zmienione etc. na serwer.
Dzisiaj przychodzę z ciekawymi pomysłami (których wcale nie ukradłem z innych serwerów).

Dzisiaj skupię się na wizualnych elementach rozgrywki, ale też na ważnych aspektach gameplayu.

⦁  1. Headboost'y i headsplashe.
Boostawanie się czyjąś głową, to technika uciekania (jukowania), która wymaga ogromnej precyzji i umiejętności. Niestety koliduje ona prawdopodobnie z headsplashami (zadawanie obrażeń CT poprzez skok na głowę).
Wydaję mi sie, że usunięcie headsplash'y jest dobrym pomysłem, ponieważ dlaczego niby goniący ma zginąć tylko dlatego, że nie uniknął granatu zamrażającego?
Jak wiemy są ludzie, którzy tylko czekają aby zamrozić anty-terroryste i skoczyć mu na głowę, a to chyba nie na tym polega uciekanie. To tak jakbyśmy grali w ganianego w prawdziwym życiu i żeby nie dać się złapać nokałtowali byśmy przeciwnika.

⦁  2. Nowinki  i zmiany w sklepie.
W sklepie moim zdaniem powinny zostać wprowadzone nowe kategorie i wprowadzona powinna zostać mała zmiana.
- Zacznę może od tej małej zmiany. Mianowicie zamiana skina granatu odłamkowego, na granat dymny. Ponieważ nie ma mapy, gdzie HE Grenade jest używany, a kilka smoke'ów można natomiast znaleźć.
- Nowością powinny być DROŻSZE czapki i inne akcesoria, na które pozwolić mogliby sobie Ci aktywniejści i dłużej grający gracze. Natomiast inną nowością powinny być... <werble> modele rąk!
Tak to właśnie na modele rąk wszyscy oczekiwali ( ಠ ͜ʖಠ). Dodanie takich modeli musi skutkować usunięciem rękawiczek (ale moim zdaniem rękawiczki są gorsze).
Fajnie, jakby do rękawiczek zostały dodane nowe modele granatów, które dostawalibyśmy razem z rękawiczkami!
Na samym dole znajdziecie kilka ciekawych przykładów!

To na tyle z pierwszego tematu serii UpdateMe, mam nadzieję że zostawicie reakcję za czas, który poświęciłem na tak bensensowne i długie zdania, które mają wyglądać bardziej zachęcająco.

Screenshoty:

Rękawiczki:

Pro Team Gloves (Elite Crew)

CS:GO Seal Team 6 Snow Sleeve (With green gloves)

Granaty:
530-90_52d9499cc65c8.jpg

Holy Bomb (to z 1.6, ale napewno da się jakoś zportować.)

prodigy nades (to z 1.6, ale napewno da się jakoś zportować.)
@edit znalazłem, że niby się da: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=286514
screenshoty dostępne na: https://gamebanana.com/

Edited by 4FX
  • Lubie to! 1

Opiekun

Fajny ten pomysł tylko, że większość z tych rzeczy miała być zrobiona. :D

Ktoś tu mało czyta informacji na temat serwera wrr..

◄ VIP ►

Usuniecie HeadSplasha jest debilnym pomysłem tu i tak jest. ze tak to ujme zalosny. Zazwyczaj było tak ze leciał one shot na większosci serwerów i nikt nie płakał :) (przynajmniej za moich czasów :D

• Lubie to! 1
  • Smutny 1

Grafik
2 godziny temu, Sheamusek napisał:

Usuniecie HeadSplasha jest debilnym pomysłem tu i tak jest. ze tak to ujme zalosny. Zazwyczaj było tak ze leciał one shot na większosci serwerów i nikt nie płakał :) (przynajmniej za moich czasów :D

ahh ta argumentacja, aż się łezka w oku kręci.

Admin
W dniu 6.05.2019 o 17:16, 4FX napisał:

Wydaję mi sie, że usunięcie headsplash'y jest dobrym pomysłem,

Też tak uważam.

- Zacznę może od tej małej zmiany. Mianowicie zamiana skina granatu odłamkowego, na granat dymny. Ponieważ nie ma mapy, gdzie HE Grenade jest używany, a kilka smoke'ów można natomiast znaleźć.

Trochę useless. No chyba że nie potrafię zrozumieć co masz na myśli.

Natomiast inną nowością powinny być... <werble> modele rąk!

Była już taka propozycja.

Te rękawiczki też trochę useless, ale granaty są fajne.

Opiekun

Jak chcecie widzieć ręce modeli to nie będzie rękawiczek!

Moim zdaniem te rękawiczki nie są potrzebne na serwie.

• Lubie to! 1

Admin

Ja uważam że ręce modeli będą o wiele lepsze niż te rękawiczki

• Lubie to! 2

+headboost 

+skiny do flash/nade (tylko nie pokemon tfu)

+jakes nowe traile 

+muzyka po rundzie

+radio

+ghost/redie 

-gloves (juz na serwerze sa gloves to czemu nowe)

(best hns player Sentrain 💣)

Edited by Sentrain
  • Lubie to! 3

1.Zastanawiam się czy do zrobienia jest opcja do indywidualnego wyłączenia traili innych graczy ponieważ często przeszkadzają np w gonieniu.
2.Dodanie headboosta jak najbardziej na plus i może aktywowanie headsplash dmg tylko wtedy kiedy antyterrorysta jest zamorożony (?)
3.Dodanie komendy !fov (30-130)
4.Zwiększenie czasu AFK Timera
5.Sprecyzowanie regulaminu (wprowadzenie zasady "random stab", skrócenie czasu pozostawania na jednym bloku z 30 sekund do 10-15)
6. Zmiana odcienia koloru informacji o graczu na czacie w przypadku zrobienia ownage ponieważ informacje takie jak nick + "jumepd" zlewają się z długością skoku.  (żeby to co napisałem było bardziej zrozumiałem wrzucam screena https://imgur.com/a/x4esAZO)

• Lubie to! 1