Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
4FX

Podanie forfeksika

Recommended Posts

Grafik
  • Nick z serwera oraz steamID: Forfex - STEAM_1:0:185041825
  • Doświadczenie z serwera HNS: No powiedzmy, że jakieś jest (lj bogiem nie jestem)
  • Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Jestem w stanie wyrobić normę, ale czasami nie mogę wejść.
  • Czy administrowałeś kiedyś? Tak, aczkolwiek nie w Counter-Striku.
  • Znajomość komend admina i regulaminu? Regulamin oczywiście znam jako iż jestem prawowitym graczem, co do komend, kiedyś znałem
  • Czy posiadasz discorda lub ts? Posiadam oba.
  • Dlaczego ty? Bo jestem świetnym człowiekiem i idelnie nadaje się na absolutnie każde stanowisko. Jestem charyzmatyczny, a w sumie to idealny. Dodatkowo wszyscy mnie lubią i wgl. jestem super.
  • Coś o sobie od siebie: Oprócz tego wyżej zajmuję się grafiką komputerową i wszystkim co jest z nią związane. Zaczynając od robienia animacji kończąc na robieniu map.
  • Kontakt: Steam - https://steamcommunity.com/id/forfexpl/, Discord - Forfex#5093
  • Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/forfex/145.239.133.23:27020/

Myślę, ze ten gość mógłby zamknąć rekrutację.. wszyscy którzy złożyli podanie z wyjątkiem jednej osoby są okej.. ;)

W 100% jestem zdecydowany, ze chętnie cię zobaczę jako administratora - jestem na TAK ( nie będziesz lepszy niż ja, pozdro 😘 ) 

~ NAJLEPSZY ADMIN HNS pIOTrek.

• Lubie to! 1

Senior Admin

Jestem na TAK. Forfex to dobry gość i myślę że nada się do pilnowania dzieci na serwerze 😛 

• Lubie to! 1

Dziewczyna

Na TAK

Jako admin będzie nie tylko dobrze sie sprawował ale również tworzył więcej nowych map...

Dobry kandydat na to stanowisko.. A dodatkowo można z nim pogadać o wielu rzeczach na serwie i nie obrabia nikomu d...

jeśli tej osoby nie ma na serwie... Nie to co niektórzy co pisali podanie. Pozdro 600 forFLEX 😂

• Lubie to! 1
  • Haha 1

Opiekun

Aktualnie mamy komplet adminów na HNS :/ ,  ale dam Ci admina na ten moment, ponieważ Wika wyjeżdża do Grecji i myślę, że jesteś odpowiednią osobą, żeby ją zastąpić  na ten czas.

Ps. Dzisiaj zebranie o 17-18

Edited by Leonek
Jednak Grecja
  • Haha 1
  • Zdezorientowany 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...