Jump to content
  • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

Przedstawienie karty
Sign in to follow this  
c0ltr3

ZombieMod - Serwer.

Recommended Posts

Admin

Jak najbardziej propozycja Piotrka celna oraz warta uwagi.  Lecz dodam coś od siebie bo Piotrek dał mało przekonującą propozycję.

Na zombiemodzie nie tylko gra wiele osób ale wiele osób ten mod lubi a wiecie co za tym idzie?
Duża popularność dla sieci InfinityCore

Dzisiejsze ZombieMody w CS:GO to nic innego jak... no właśnie.
Nasze zombie polegałoby na klasycznym modzie z 1.6 

Klasy zombie typu:

- Classic zombie

- Raptor zombie

- Poison zombie

- Leech zombie

I tym podobne! 

Super shop typu:

- GoldenAK

- Lasery/Woreczki

- Nieskończone ammo

- Krowa
- No recoil

Dodatkowo za punkty które będziemy mogli zdobyć przez zabijanie/bicie zombie będzie można kupić :

- Napalm nade - zapalający 

- Frost nade - zamrażający

- Flare - flara która oświetli dany teren tam gdzie rzucimy

- Pipe bomb - bomba która przyciąga zombie i zadaję duża ilość obrażeń
- Multi jump

W sklepie dla zombie będzie można zobaczyć coś typu:

T-virus antidotum - leczymy się z zombie na human.

Zombie madness - inaczej zombie szaleństwo, przez 10 sekund nie możemy zostać zaatakowani i tym sposobem możemy w łatwy sposób dostać się do CT. Za kupienie tego szaleństwa po wykorzystaniu zostaje nam 100hp.
- Infection Bomb - bomba która zaraża wszystkie osoby w obszarze w którym tą bombę rzucimy.

To tylko kawałek tego jak wspaniały serwer może powstać dzięki naszej współpracy. Dziękuje za uwagę, proszę o szczere wypowiedzi.

ZombieMod (Podgląd)

Edited by c0ltr3
  • Lubie to! 1

Admin

Aż się łezka w oku kręci jak wspominam starego dobrego zombie moda z 1.6. 

Duże TAK

• Dzięki! 1

Świetny pomysł, ciekawe jak na niego wpadłaś moja droga dupeczko.

Jestem na TAK 

~ najlepszy admin hns pIOTrek.

• Haha 1

Grafik

Grałem za czasów 1.6 i dobrze się przy tym trybie bawiłem! Jestem pozytywnie nastawiony 😛
Dodatkowo jestem wstanie przygotować specjalne mapy do takiego trybu.

Edited by 4FX

Opiekun

Czekam od dawna na taki serwer. Także @Deather @Johnny postarajcie się.

Jestem za! ❤️

• Lubie to! 1

Opiekun

Ja ogólnie jestem za tym, żeby na tej serwerowni były same nowe tryby, ponieważ mamy wspaniałego programistę co dużo potrafi, a także dobrych grafików.

Jak dla mnie arenka i only mirage nie dadzą radę się rozwinąć. Lepiej tworzyć nowe mody typu:

• Call Of Duty
  • Easy Block
  • BF2
  • Diablo Mod
  • Zombie escape albo base builder czy jakos tak xd

Jak dla mnie warto przemyśleć wybrane mody bo z nich będą duże korzyści i przybędzie sporo nowych graczy, a OPIEKUN na dany serwer na pewno się znajdzie!

• Lubie to! 3
  • Dzięki! 1

Grafik
3 godziny temu, Leonek napisał:

Ja ogólnie jestem za tym, żeby na tej serwerowni były same nowe tryby, ponieważ mamy wspaniałego programistę co dużo potrafi, a także dobrych grafików.

Jak dla mnie arenka i only mirage nie dadzą radę się rozwinąć. Lepiej tworzyć nowe mody typu:

• Call Of Duty
  • Easy Block
  • BF2
  • Diablo Mod
  • Zombie escape albo base builder czy jakos tak xd

Jak dla mnie warto przemyśleć wybrane mody bo z nich będą duże korzyści i przybędzie sporo nowych graczy, a OPIEKUN na dany serwer na pewno się znajdzie!

COD i Diablo Mod raczej nie dadzą korzyści. Mamy już pokemoda, który ma podobne mechaniki. Poza tym takich serwerów jest dużo. (no może nie diablo), ale leonek sam wiesz jak skończyło diablo na SGO. 

Admin

Zombie mod oraz Easy Block

Dobra propozycja :)

◄ VIP ►

EasyBlock ma wielka przyszłość, tylko naprawdę trzeba się nad tym postarać. EB to dużo pracy non stop i radziłbym uważać na co się będziecie porywać. 

• Lubie to! 1

Zasłużony

Powiem tak. Spoko pomysł ale najpierw znajdźcie osobe która sie tego wyzwania podejmie. Osobe ktora miala z tym (modem) już doczynienia jak i doczynienia z zarządzania serwera. Jak taką osobe znajdziecie to porozmawiajcie z Johnnym czy Deatherem i napewno sie jakoś dogadacie

Edited by M_a_t_i_2

Admin

Nie wiem mam sentyment dla bf2 uwielbiam tego typu serwery ale musi być z sensem zrobiony a poza tym @Leonek myślę że jest to kwestia czasu na rozwinięcie się serwera 

Edited by NITRO

◄ VIP ►

Serwer ZombiMod mógłby być kozacki

Jestem na TAK :D 

Opiekun
W dniu 6.05.2019 o 10:15, Leonek napisał:

Jak dla mnie arenka i only mirage nie dadzą radę się rozwinąć

Dadzą radę się rozwinąć, ale trzeba grać, siedzieć na serwerze i zapraszać ludzi na niego, bo nikt nowy nie przyjdzie na pusty serwer.

Polecam zebrać tylu ludzi ilu się da i codziennie umawiać się na granie na tym serwerze, np. codziennie 18 kto może wbija, zaprasza znajomych itd itd, jak będzie nawet z 8 osób na serwerze to serwer będzie bardziej zachęcał na gry niż gdy jest pusty i wtedy jest szansa, że zaczną pojawiać się nowi gracze. Zacząłbym od Areny, bo tam nawet w 4 osoby już można pograć. 

Właściciel

Dobra to teraz ja się wypowiem 😆

Nie wiem czy były przecieki czy coś - ale nowy serwer na IC powstawał. Brakło nam tylko tygodnia by go przetestować i doszlifować.

No ale wracając do meritum sprawy - dzisiaj będzie pierwszy zamknięty test nowego serwera i zobaczymy co z tego wyjdzie i co więcej będę mógł Wam napisać.

Zdradzić tylko mogę: Zombie, dużo skilli (podzielona na klasy ludzkie i zombie), dużo broni, dużo itemsów, ciekawe nowe rozwiązania i wiele więcej!

Więcej po testach rrrrr. 

• Lubie to! 1
  • Dzięki! 3

Opiekun
5 godzin temu, Artór napisał:

Zacząłbym od Areny, bo tam nawet w 4 osoby już można pograć. 

Na arence najlepiej się gra jak jest po 10 osób bo jest rywalizacja, a powwiny być np. nagrody w postaci jakiegos skina do 2,5 euro za bycie najlepszym w topce bo to zachęca ludzi + vip