Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
xUKAYO

Podanie na administratora xUKAYO

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: xUKAYO STEAM_1:0:124431846
  2. Wiek:17
  3. Doświadczenie z serwera HNS: grałem na poprzedniej edycji przy opiekunie zerciu więc gdzieś 1,5 roku (można mnie poprawić bo nie jestem pewny ale dużo :) )
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: 1,5 godziny dziennie 15 godzin tygodniowo zależy od tygodnia ale mam zamiar trzymać się minimum 12 godz
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak (Jailbreak, ZombieEscape)
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? 10/10 , 10/10
  7. Czy posiadasz discorda lub ts? Tak
  8. Dlaczego ty? Wiem wiem miałem kose z administracją na serwerze ale po obgadaniu wszystkich spraw, ochłonięciu i banie postanowiłem się troche opanować i mieć fun z gry na tym serwerze i złożyć podanie na admina, ponieważ nie raz jestem na serwerze kiedy nie ma adminów i chcę poprawić poziom serwera, dużo gram na serwerach hns i myślę że nadam się do administracji   
  9. Coś o sobie od siebie:Mam na imię Eryk mam 17 lat, jestem w technikum na kierunku technik-informatyk i interesuje się motoryzacją. 
  10. Kontakt: TS, discord, Steam, tel.,
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/player/xUKAYO ツ/145.239.133.23:27020/
  • Lubie to! 1

Zdecydowanie na NIE 

Myślałem, ze masz troszkę honoru i pozostaniesz już do końca bez słowa na tej serwerowni.. a jednak brak poczucia winy z twojej strony. Gość najpierw chciał żeby wiara odchodziła z serwera ( namawiał ludzi do tego )  sam wiele razy powtarzał jaki ten serwer nie jest, ze ogarnie sobie inny serwer... nie wiem czy ty uważasz, ze zapomniałem o tym? hahah ŚMIECH NA SALI.

JESZCZE RAZ NIE NIE NIE \

~najlepszy admin hns pIOTrek.

• Lubie to! 2
  • Haha 1
  • Smutny 1

Wiem że nie powinienem się wypowiadać pod swoim postem ale poniżej są twoje godziny w ostatnim tygodniu na serwerze według gametracker panie najlepszy administratorze hns dawno na serwerze cie nie widziałem ale wiedz że naprawdę sie poprawiłem i mogę nawet powiedzieć że troche nie znasz sytuacji :) pozdrawiam

GameTracker com   Player Page for pIOTrek     ム InfinityCore pl.png

• Lubie to! 1

7 minut temu, xUKAYO napisał:

Wiem że nie powinienem się wypowiadać pod swoim postem ale poniżej są twoje godziny w ostatnim tygodniu na serwerze według gametracker panie najlepszy administratorze hns dawno na serwerze cie nie widziałem ale wiedz że naprawdę sie poprawiłem i mogę nawet powiedzieć że troche nie znasz sytuacji :) pozdrawiam

GameTracker com   Player Page for pIOTrek     ム InfinityCore pl.png

Nie znam sytuacji mówisz? byłem wiele razy na serwerze gdy zachowywałeś sie jak małolat próbujący podbijać do panienki+ostatnim razem gdy próbowałeś się wymądrzać na temat serwera, ze są bugi, jest ch**owy serwer oraz tragiczna administracja to wyłapałeś bana na tydzien i poszedłeś spłakać do leonka :P  .. co do godzin to w żadnym stopniu nie powinieneś się tym sugerować bo masz tyle do powiedzenia na temat godzin co ja do robienia "mejkapu" mojej dziewczynie :P

~ tak, najlepszy admin hns pIOTrek. ( ja jestem najlepszy, nie drako )

• Haha 1

kurde piotrek już nie chciałem pisać na poście ale naprawde to o czym piszesz było 6 dni temu i naprawde nie widziałem cie na serwerze od tego czasu nigdy nic o samym serwerze nie powiedziałem tylko o administracji ale to było i się skończyło i nawet tego bana co mi dałeś to był za to że hidden powiedział coś o zbugowanej topce przez adminów a ja sie tylko wypowiedziałem o tym że wika w 1 dzień sie stref nauczyła i dostaliśmy bana na 7 dni bez ostrzeżenia/muta/kicka. I nie spłakałem się leonkowi tylko wyjaśniłem sytuacje i przeprosiłem i jak widzisz przyznał mi racje i skrócił mi bana do 1 dnia. A zresztą ja nie mam nic do gadania o godzinach ??? przecież w regu dla administratora masz napisane że przynajmniej 1,5 dziennie a 15 w tygodniu ja się tego nie trzymam bo jeszcze admina nie dostałem...

2 minuty temu, xUKAYO napisał:

kurde piotrek już nie chciałem pisać na poście ale naprawde to o czym piszesz było 6 dni temu i naprawde nie widziałem cie na serwerze od tego czasu nigdy nic o samym serwerze nie powiedziałem tylko o administracji ale to było i się skończyło i nawet tego bana co mi dałeś to był za to że hidden powiedział coś o zbugowanej topce przez adminów a ja sie tylko wypowiedziałem o tym że wika w 1 dzień sie stref nauczyła i dostaliśmy bana na 7 dni bez ostrzeżenia/muta/kicka. I nie spłakałem się leonkowi tylko wyjaśniłem sytuacje i przeprosiłem i jak widzisz przyznał mi racje i skrócił mi bana do 1 dnia. A zresztą ja nie mam nic do gadania o godzinach ??? przecież w regu dla administratora masz napisane że przynajmniej 1,5 dziennie a 15 w tygodniu ja się tego nie trzymam bo jeszcze admina nie dostałem...

Jeżeli chodzi o godzinach to nawiązywałem do tego, ze nie powinieneś dawać przykładu godzin ponieważ OPIEKUN jest od tego :)

ps; to już na koniec - najpierw trzymałeś z hidenem bo twierdziłeś, ze masz lepszy serwer a później robiłeś mu dupe + mówiłeś,ze jest odwalony.. z mojej strony to tyle, jestem na NIE 

~ najlepszy admin hns pIOTrek. 

• Smutny 1

Ja osobiście jestem neutralny lubię ukayo Ale z twoim pyskowaniem to nie wiem czy nie będzie z Tobą problemów a zmienić się w ciągu miesiąca albo nawet mniej jest trudno. Pozdrawiam I mam nadzieję że dostaniesz szansę chociaż na tydzień I zobaczymy jak się będziesz sprawował. PIONA!

Edited by Semtekk
  • Haha 1

Osobiście uważam, że @xUKAYO nadaje się na to miejsce. Mimo ostatnich incydentów, które pojawiły się na serwerze jest to osoba ogarnięta. Prowokacje z jego strony nie były bezsensowne, nie dziwie mu się skoro jeden z nielicznych zauważył problem, który pojawił się na serwerze. Próbował reagować w jakiś sposób, a to że był ignorowany, a potem opluwany to nic dziwnego, że tak to się skończyło. Godziny wyrabia, da się z nim pogadać na wiele tematów, zawsze chętny do pomocy.

Jestem na tak.

Pozdrawiam

Senior Admin

Szczerze mówiąc nie mam nic do ciebie ukayo, jesteś w miarę ogarnięty, masz trochę pojęcia na temat HNS'a i czasami da się z tobą fajne pogadać, ale twoje bany/muty za obrażanie graczy, nadużywanie wulgaryzmów itp. mi się nie podobają. Ja jestem NEUTRALNY co do twojego podania, ale mam nadzieje że poprawisz swoje zachowanie i kiedyś będziesz przykładnym adminem.

Opiekun
39 minut temu, Drako napisał:

Szczerze mówiąc nie mam nic do ciebie ukayo, jesteś w miarę ogarnięty, masz trochę pojęcia na temat HNS'a i czasami da się z tobą fajne pogadać, ale twoje bany/muty za obrażanie graczy, nadużywanie wulgaryzmów itp. mi się nie podobają. Ja jestem NEUTRALNY co do twojego podania, ale mam nadzieje że poprawisz swoje zachowanie i kiedyś będziesz przykładnym adminem.

Tego samego zdania jestem co Drako, ale jestem skłonny Cię przyjąć na okres próbny :)

Ukayo stary gracz.

Gra duzo hns,cos tam skacze,uzywa micro. Jestem NEUTRALNY ale raczej na Tak.

Dziewczyna

Neutral

Opiekun

Jest dużo neutrali, ale myślę, że możesz dostać admina na okres próbny.

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...