Jump to content
Sign in to follow this  
hidden

Skarga admin WIKUŚ

Recommended Posts

1. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: Wikuś
  2. Jego SteamID: STEAM_0:1:40432640
  3. Wyjaśnienie: Obraza gracza
    Mapa ytt
    simpsons (czy jakoś tak). Na serwerze znajduje się gracz o nazwie "Alek" nic z jego zachowania nie wskazywało na to że pochodzi z Polski. Alek zaczyna puszczać anglojęzyczną piosenkę. Wtedy wikuś krzyczy do niego SHATAAAAAAAP (to nie jest powód skargi ale kulutra osobista u admina też by sie przydała) oprócz odzywa się drako "Wyłącz to" Alek nie rozumie po polsku  ale zorientował się że chyba musi wyłączyć mikrofon - więc to robi - chwilę później pomimo tego że zastosował się do komendy admina dostaje mute - ja jako człowiek zobligowany do bronienia słabszych i niosący światłość zaczynam bronić biednego szarego gracza jakim jest Alek tłumacząc Wikusi że Alek możliwe że nie jest z polski nie rozumie jak ktoś (w tym przypadku to był drako) mówi mu: "wyłącz to" i powinna zacząć do niego mówić po angielsku. Wikuś najwyraźniej nie wytrzymała i krzyknęła "zamknij morde ty cwelu" jednak chciałbym objaśnić że określenie "cwel" jest nawet gorsze od obelgi "frajer" dlaczego?

Cwel - obraźliwe pojęcie używane w gwarze więziennej, degradujące określenie osoby zmuszanej w więzieniach do odbywania stosunków seksualnych z innymi współwięźniami.

Nie życzę sobie żeby ktokolwiek mnie wyzywał od cweli bo kryminalistą nie jestem, w więzieniu nie siedziałem i z innymi mężczyznami seksu nie uprawiałem.
  4. Dowody:
  5. ogólnie to bym chciał żeby wypowiedział sie ktoś inny niż opiekun serwera np. właściciel bo wydaje mi się że inni admini mogą być nieco mniej obiektywni
  • Lubie to! 1

Gdyby obraziło to tego gracza sam by napisal skargę xd nie masz prawa wypowiadać się za 2 osoba. A i pewnie napiszesz że nie da radę napisać bo nie jest z Polski Ale przepraszam może napisać po angielsku 😊

Jesteś pajacem który chce za wszelką cenę sprawić żeby wika straciła ta posadę ☺ 

• Lubie to! 1
  • Haha 2

Admin

O kurde teraz to dowaliłeś, nie wypowiadam się pod skargą jak dla mnie bez sensownie za osobę 2. Powiem tyle, gracz o nicku "alek" został zbanowany na serwerze za posiadanie autostref i to było na tej mapce. I to wy się powinniście cieszyć że bana nie macie za prowokacje. Więc miłego dnia życzę 😊

- Do zamknięcia, śmiech na sali.

A jeszcze edit szybki:

Widzę, że koloryzowana jest ta skarga. Dosyć bardzo, zwłaszcza że napisałeś rzeczy które nie są widoczne na filmiku. I pisanie że to "Ty" nie życzysz sobie być obrażanym. Nawet nie wiesz o co chodziło, ale ludzie na TS'ie byli w tym czasie i wiedzą. 😂

46 minut temu, c0ltr3 napisał:

O kurde teraz to dowaliłeś, nie wypowiadam się pod skargą jak dla mnie bez sensownie napisane za osobę 2. Powiem tyle, gracz o nicku "alek" został zbanowany na serwerze za posiadanie autostref i to było na tej mapce. I to wy się powinniście cieszyć że bana nie macie za prowokacje. Więc miłego dnia życzę 😊

- Do zamknięcia, śmiech na sali.

Edited by c0ltr3
  • Lubie to! 1
  • Zdezorientowany 1

Opiekun

Liczymy na wypowiedz @Johnny albo @Deather ❤️

Z tego, że Johnny od razu po waszej akcji na tej mapie dostał demko na priv więc myślę, że odpowiednio podejdzie do całej sprawy.

• Lubie to! 1
  • Dzięki! 1

29 minut temu, c0ltr3 napisał:

Powiem tyle, gracz o nicku "alek" został zbanowany na serwerze za posiadanie autostref i to było na tej mapce.

1 godzinę temu, Semtekk napisał:

Gdyby obraziło to tego gracza sam by napisal skargę xd nie masz prawa wypowiadać się za 2 osoba

Wydaje mi się że nie zrozumieliscie treści skragi i nie obejrzeliście demka. Nigdzie nie pisze ze obrazilas gracza Alek tylko mnie albo ukayo (bo on też sie wtedy odzywal).

Nie mogłaś kazać "zamknąć mordy" graczowi który sie nie odzywal bo mial muta. Krzyknelas to chwile potym jak zwróciłem Ci uwagę że może powinnaś zacząć porozumiewać się z nim po angielsku. 

Edited by hidden

Właściciel

Po obejrzeniu demka z tej mapki nasuwa się jedno pytanie - co robią admini na tej mapce? Już odpowiadam - CAŁE NIC.

A dlaczego? Od samego początku ignorują połowę rzeczy które odpierdzielają gracze. Zero upomnień - nic.

NameTagi wulgarne? Czemu od razu nie idzie upomnienie i polecenie by go zmienił na coś normalnego (Niewulgarnego!) - nie zmienia to idzie ban.

Jakieś głupie teksty od połowy serwera przechodzą od drugiej połowy nie - to albo wszyscy są równi i dostają za to samo upomnieie/mute/gag albo wybieramy sobie poszczególnych delikwentów i dajemy im sobie wejść na głowę.

Admin wyzywający gracza? Upomnienie (ostatnia szansa) lub degrad.

Dlaczego tam nie było upomnienia - "Możesz przestać nadużywać mikrofonu?" - nadużywa dalej to mute nie to spoko gitarka gra, a nie od razu że zamknij się cwelu czy coś takie tam było - nie do pojęcia.

Dwóch graczy prosiło się cały czas o muta i czemu go nie dostali już praktycznie po dwóch rundach?

Piszesz skargę na admina Wikuś? Ale na mapie był drugi admin i pytam czemu on Cię nie upominał i nie dał Ci muta? - Bezsens.

Dopiero jak zrobił się chaos totalny na serwerze i nie było wiadomo jak z tego wybrnąć to sypały się bany eh ;c

Co do tych graczy i admina (tak nie znam waszego taryfikatora kar więc postrzelam po swojemu) - admin upomnienie lub degrad, tamci dwaj gracze także upomnienie z ostatnią szansą lub dobry mute od dnia do tygodnia.

Chcecie szopki odstawiać na serwerze? Okey! Z miłą chęcią pooglądam sobie Wasze demka ale to nie Leonek będzie wyciągał konsekwencje tylko ja - ale to tak na przyszłość.

Do administracji - żyjcie na tym serwie bo pozwalacie im robić co tylko chcą! Gość wchodzi na serwera gada cały czas i takie snucie przeszłości jakby dostał upomnienie już w pierwszej rundzie myślicie, że dałby sobie spokój i tej skargi mogłoby nie być.

Sorry jak się powtarzałem lub coś bezsensu napisałem xD

• Lubie to! 2
  • Dzięki! 5

Admin
35 minut temu, Johnny napisał:

Po obejrzeniu demka z tej mapki nasuwa się jedno pytanie - co robią admini na tej mapce? Już odpowiadam - CAŁE NIC.

A dlaczego? Od samego początku ignorują połowę rzeczy które odpierdzielają gracze. Zero upomnień - nic.

Ja bym chciał się wytłumaczyć z tego, otóż siedziałem wtedy na ts gdzie chyba 3 osoby ciągle coś mówiły + na serwerze 2 osoby cały czas mówiły i kompletnie nic nie słyszałem.

• Lubie to! 1

2 godziny temu, Johnny napisał:

tamci dwaj gracze także upomnienie z ostatnią szansą lub dobry mute od dnia do tygodnia.

Bana już na tydzień dostałem za to że powiedziałem że admini zbugowali ranking skoków ale to temat na inny wątek. Jak chcesz o tym poczytać więcej to zapraszam do zobaczenia odwołania Ukayo.

Pozdrawiam

• Smutny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...