Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
xUKAYO

Ban xUKAYO przez Piotrek

Recommended Posts

1. Twoje  steamID:STEAM_1:0:124431846
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga: 25 kwietnia gdzieś 20 może później
  3. Powód bana/muta/gaga:nawoływanie do kłótni czy jakoś tak
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga:Piotrek
  5. Wyjaśnienia:No ogólniie dostałem bana na 7 dni za to że próbowałem zrobić jumpbuga z tego glitcha (czego żałuje) z 3 prób wyszedł mi 1 raz i to mały nawet nie bliski mojego rekordu no ale do rzeczy , gdy to robiłem Drako powiedział mi (1 z 3 adminów) żebym przestał no to ja oczywiście wróciłem do uciekania (byłem w tt) nagle hidden powiedział coś takiego ,,no a ja nie powiem kto ma 1-wszą i 2-gą topke (zbugowaną) na bh hmm a nie czekaj to vgz i wika 2 adminów loool,, a ja wtedy tylko dopowiedziałem coś w stylu że ,,no tak widziałem pomyśleć że wika w 1 dzień z 6 stref nauczyła się tak dalego skakać no i w tym samym czasie dostaliśmy obaj po banie od piotrka NA 7 DNI wydaje mi się że ban za wysoki i prosze o zmienienie go na muta lub bana o mniejsztym okresie czasowym (oczywiście +moje bugowanie które biore na klate )
  6. Dowody zwalniające z bana:nie wiem co tu dać w takiej sytuacji
Edited by xUKAYO
  • Lubie to! 1

Admin

Miom zdaniem trochę zasłużyłem sobie na to ale nwm czy ban na 7 dni był w tym miejscu potrzebny jak już to na 6 godz albo jak już admin tak nie wytrzymał to na 1 dzień z tego co mówisz to nwm czy 7 dni jest dobrym rozwiązaniem ale nie admini się wypowiedzią. 

Zasłużony

Nie powinienem sie wypowiadać ale należy się taki ban. Nie dawno (2 dni temu) ty robiłeś gówno burze o to że admini niewykonują obowiązków/nie pomagają albo cokolwiek tam innego oraz ty (chyba) wprowadzałeś nie ciekawą atmosfere na serwer (jeżeli to nie ty to sorry za oskarżenia). Więc taki banik zrobi dobrą przerwę ❤️

~Najlepszy Mamut sieci xD (fcale nje podfalone od piotrka)

• Lubie to! 1

Opiekun

Jestem skłonny zmienić Ci bana do 1 dnia przez to co mi napisałeś na steam.

Na następny raz nie wykorzystuj błędów mapy i nie rób aferek na serwie (mapka z simpsonami)

@M_a_t_i_2 A Pan chyba działy pomylił prosze sie nie wychylać bez potrzeby, był Pan wmieszany w sprawe ? grał na serwerze ? no właśnie Pozdrawiam.

Edited by xUKAYO

Admin

@xUKAYOCzy zrobilem coś złego,obrazilem czy urazilem nie powiedziałem tylko zdanie o tym jak w takiej sytuacji powinien zareagować admin na jaki okres dać bana i widzę że bulwersujesz się od razu bez powodu na @M_a_t_i_2

Edited by NITRO

Admin

@xUKAYO dobrze on miał dobre intencje chciał tylko pomóc i wyjaśnić sprawę. 

ogólnie tylko to mnie zdenerwowało że dużo usłyszał jak to sie mówi w ,,w dupie był gówno widział,, a ja nie lubie jak ktoś tak się zachowuje i potem sie wychyla po wyjaśnionej sprawie i mówi co usłyszał i przeczytał tyle mam tu do powiedzenia pozdrawiam i dobranoc ;)

- (D/R)eformed xUKAYO :)

Zasłużony

Na hnsa zdarza mi się wbijać i wiem częściowo co tam się dzieje więc też nie możesz mówic że nie powinienem się tym interesować. Ale dobra Leonek zmniejszy ci/wam bana do 1 dnia to zakończmy temat ♡

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...