Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
PlajerES

Ban PlajerES [w csie jest to pogrubiony nick]

Recommended Posts

1. Twoje steamID:STEAM_1:0:456034703
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga: 2019-04-21 23:14:11
  3. Powód bana/muta/gaga: cheats (?xd)
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: Drako
  5. Wyjaśnienia: nie mam pojecia czemu dostalem takiego bana, jak ja nawet skakac dobrze nie umiem 
  6. Dowody zwalniające z bana: czesto gram na servie i szalu nie robie 

jak cos link do mojego profilu https://steamcommunity.com/id/plajeres1/

Edited by PlajerES

Senior Admin

Gdy wszedłem na serwer automatycznie zacząłem patrzeć na ciebie i bardzo mnie zdziwiły twoje strefy, ekran trząsł ci się jak byś miał nie złego parkinsona. Na początku myślałem, że nie zauważyłeś jak wszedłem na serwer i cały czas cheatowałeś a po chwili przestałeś, wyglądało to jak byś w końcu zauważył, że admin jest na serwerze. Wszystko to wydało mi się mega podejrzane i zastanawiałem się czy dać bana czy nie, i zdecydowałem, że dam ci tego bana. To był błąd. Powinienem poczekać aż będzie demko, zobaczyć je na spokojnie i wtedy ewentualnie dać bana. Teraz gdy to oglądam nie widzę niczego co widziałem gdy oglądałem Cię w grze, nie mam pojęcia co się stało ale podejrzewam, że gra się w dziwny sposób zbugowała i źle pokazywała to co się dzieje na ekranie (<- to tylko moje podejrzenia). Podsumowując dałem ci niesłusznego bana za co bardzo przepraszam, oczywiście zostaniesz odbanowany ale niestety moge zrobic tego ja, musimy poczekać na @Leonek

Opiekun

UB

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...