Jump to content
Sign in to follow this  
dargorn

ban DarGorN

Recommended Posts

1. Twoje steamID: STEAM_1:1:110719489 
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga: 2019-04-19 18:58:05
  3. Powód bana/muta/gaga: Chetowanie
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: anonymouse
  5. Wyjaśnienia: Ej bo ten tego ja ten no ten tego jestem czysty jak dziewica to ten no mozna ub bo ten ja tu wbilem ten no po to zeby ten pograc a tu jakis ten sztywniak banuje niewinnych obywateli RP i juz pograc nie mozna.
  6. Dowody zwalniające z bana: Jestem hardkorem i nie czituje. Wiec ten jestem niewinny nie ? Skoczylem ledwo 281 rozgrzac sie nie zdazylem i banincja tak o na sucho . Na zalaczniku rekordy z innego serwera gdzie nie ma mozliwosci cheatowania pepega

rekordy.png

No nie wiem czy jest jakiś serwer na którym "nie ma możliwości cheatowania" XD, i btw pisanie "EJ NO BO TEN TEGO" nie zrobi z ciebie "HARDKORA" ;') a co do tej sytuacji, według mnie miałeś bardzo dziwne strefy podchodzące pod ahk, a i no na samym początku skakałeś jakieś śmieszne odległości po czym skoczyłeś "TAK O NAGLE 281" z bodajże 95+sync ^^ i śmiesznym max'em

edit:I z tego co wiem wyświetlałeś sie wiele razy na Antycheacie 👌👌

Edited by Semtekk

no wiesz wszystkim można zaspamować antycheata czy to są nulle , +right , +left czy +strafe ale to nie są cheaty tylko komendy do jedynego czego mogę się przyznać to ze używam duckbhopa na spacji bo wygodniej mi sie skacze ljty na samej spacji niż miałbym klikać ctrl na raz , logi mogą być zaspamione nawet zmianą m_yawa także spoko , troche siedze w srodowisku cheatow takze tak owa świadomość mam kiedy oszukuje w grze a kiedy nie 

tam do kolegi niżej : Podałem godzine , więc nie będzie trudu w znalezieniu demka i z tego co pamietam to floppytown było.

Edited by dargorn

Opiekun

Zobaczymy co logi pokażą i zaraz biorę się za oglądanie demka.

Co to była za mapa na jakiej dostałeś bana i godzina? 

Edited by Leonek

troche siedze w srodowisku cheatow takze tak owa świadomość mam kiedy oszukuje w grze a kiedy nie"

Czyli tak czy siak latasz odpalony wtedy kiedy chcesz, popatrzyłem na Ciebie na początku skakałeś jak burak za przeproszeniem po czym nagle po 10-11 stref 95-94 sync +do tego wyświetlałeś się na antycheacie więc sprawa jest prosta. Mało tego po twoich wypowiedziach stwierdzam że pewnie masz z 14lat i jeszcze wiele się musisz w życiu nauczyć. Co do bana moim zdaniem jest słuszny i powinien zostać.

• Lubie to! 2

5 godzin temu, anonymouse napisał:

troche siedze w srodowisku cheatow takze tak owa świadomość mam kiedy oszukuje w grze a kiedy nie"

Czyli tak czy siak latasz odpalony wtedy kiedy chcesz, popatrzyłem na Ciebie na początku skakałeś jak burak za przeproszeniem po czym nagle po 10-11 stref 95-94 sync +do tego wyświetlałeś się na antycheacie więc sprawa jest prosta. Mało tego po twoich wypowiedziach stwierdzam że pewnie masz z 14lat i jeszcze wiele się musisz w życiu nauczyć. Co do bana moim zdaniem jest słuszny i powinien zostać.

Kolego , nic o mnie nie wiesz a od razu oceniasz po okładce , gdybyśmy mieli tak dyskutować to ja powiedziałbym o Tobie że jesteś typowym polaczkiem co pracuje na budowie i po pracy przychodzi być kimś w internecie na małym serwerku. Gram już ponad 2 lata na tym trybie od 1.6 po zagraniczne serwery na GO żeby się rozluźnić ale nie zmieniając tematu , jeżeli uważasz że siedząc w środowisku cheatow jestem odjebany na starcie to się mylisz nie wiesz konkretnie o co mi chodzi a wymyślasz spiski przeciwko mnie. Logi tak jak wspomniałem, nie trudno zaspamić. Dostałem nawet bana w 1.6 za to że admin się za przeproszeniem przypierdolił do moich stref :). Mówisz że ja muszę się nauczyć wiele o życiu a Ty może powiedz co Ty się nauczyłeś ? Dodam tak jeszcze dodatkowo, jeżeli potrzebujesz wsparcia od kolegów w sprawie między nami to widać że jesteś jednak mało samodzielny i nie Tobie oceniać kto jest cheaterem a kto nie.

Opiekun

UB

Nikogo to nie interesuje jak grałeś kiedyś i za co bany dostawałeś, a swoje złote myśli zostaw dla siebie.

Bardziej jestem ciekaw co anty-cheat pokazywał w momencie kiedy wbiłeś na serwer, ale nie mamy ss z chatu.

Ps. Nie nasyłaj do mnie swoich śmiesznych kolegów, żeby mi pisali na steam.

• Haha 1
  • Zdezorientowany 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...