Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
Sonx

Podanie na administratora

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: mój nick z serwera to Sonx. SteamID:  STEAM_1:1:113848634
  2. Wiek: mam 14 lat 
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: gram od pierwszej Generacji z sporymi przerwami
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie ok. 2.5 godz Tygodniowo ok. 20 godz. miesięcznie: ok. 80 godz.
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Nigdy nie administrowałem (właśnie dlatego piszę to podanie aby sprawdzić swoje siły)
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Myślę, że podstawy.
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Owszem posiadam jednak wolę używać TeamSpeak3
  8. Dlaczego ty? Zawsze chciałem być gdzieś adminem dlatego chciałbym sprawdzić swoje siły jako administrator byłoby to dla mnie nowe doświadczenie oraz przeżycie.
  9. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Adrian, mieszkam w woj. Wielkopolskim. Moje zainteresowania to Paintball oraz Kosmos. Niestety przez ostatni miesiąc nie miałem czasu na granie z przyczyn prywatnych jednak wszystko już wróciło do normy i wracam do grania.
  10. Kontakt: TeamSpeak3 InfinityCore.pl
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Sonx/145.239.133.23:27017/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: nie, gdyż wolę używać TeamSpeak3
  13. Co do mojej aktywności w ostatnim miesiącu to jest tak jak pisałem nie mogłem grać z powodów prywatnych, ale już wszystko wróciło do normy i będę się starał grać tak często jak kiedyś.
Edited by Sonx

eeeeeeeeeeeeeeeee ja lepszy

PS: najlepszy przyszły admin Pokemon Lavender

Edited by żółw

Zasłużony

Twoja aktywność na serwerze jest marna na ostatnie 30 dni byłes na serwerze z 6 godzin. Jaki tako jestes miłym człowiekiem i myśle zebyś sie nadawał ale aktywnośc wszystko nisczy.

Musiałbyś naprawić aktywność bo był okres w którym grałeś codziennie,

ale ogółem uważam że jako admin dałbyś sobie rade :)

niestety wątpie aby ci się udało, ponieważ widze lepszych kandydatów na to stanowisko :/

mimo wszystko jestem na tak

Edited by Itachi Uchiha

Admin

Hmmm ciężko zdecydować.

+jesteś miły

+przyjacielski

-z tego co widzę mało pomagasz

-rzadko jesteś na serwerze co potwierdza twoja aktywność

Popraw aktywność oraz pomoc na serwerze :) 

Nie masz aktywności na serwerze i według mnie mentalności na admina.

Pamiętam jak grałeś non stop 100 lvl, żeby nabijać rank i zgarnąć svipa  (gdzie i tak go nie dostałeś bo nie liczylo się kd, ale punkty). Psułes tym grę innym, ludzie wychodzili z serwera, a raczej adminowi powinno zależeć na serwerze a nie na własnym interesie.

• Lubie to! 1

Wszystko ładnie, spoko .. przymknę oczko na wiek 😜 

Popraw aktywność i będzie miło powitać nowego admina! pozdro ;> 

~ NAJLEPSZY ADMIN HNS pIOTrek.

Również jestem na nie 

Nic do ciebie nie mam ale nie widzę cię w tej roli

I zgadzam się z tym co Artór napisał

Właściciel

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...