Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

MrNoob

Podanie na Admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID:  Mr.Noob STEAM_1:0:444430264
  2. Wiek:  16
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender:  gram już długo co można zauważyć.  Od początku tego serwera z małą przerwą
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie  coś koło 2-4 (w wolne 2-6/8) 
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak  nawet na tym serwerze
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Znam regulamin jak i komendy prawie na pamięć
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam z używaniem trochę gorzej ale można znów zacząć
  8. Dlaczego ty? Sądzę że byłem dobrym Adminem (tak mi się wydaje)  więc gdy znów mam chęci do grania w CS to czemu miałbym nie pomóc Ulubionemu serwerowi
  9. Coś o sobie od siebie:Mam na imię Adrian i lubię grać na tym Serwerze i pomagać innym
  10. Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198849126256/
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/player/Mr.Noob%20Infinitycore.pl/145.239.133.23:27017/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?:należę  stawiam że 1lvl

Zasłużony

Noob byłeś dobrym adminem zawsze cie lubiłem najbardziej (nadal jesteś ten jeden z lepszych) ale tym razem jestem na nie. Chętnie zobaczyłbym jakąś nową osobe w administracji.

Jestem na Tak.

+Doświadczenie

+Wiek
+Miły

+Bardzo chętnie pomaga. Słychać zaangażowanie 

• Lubie to! 1

Admin

Noobek byłeś świetnym Adminem na tym serwerze i mam nadzieje, że jak byś dostał Admina ponownie nadal będziesz bardzo dobrze sprawował tą funkcję.

Gdy zaczynałem swoją przygodę jako Admin to ty mi wszystko wytłumaczyłeś oraz pomagałeś. Brałem cię za wzór do naśladowania i nadal biorę. :) 

Jesteś bardzo miły, pomocny, przyjacielski, zaangażowany, wesoły, więc na pewno dasz sobie radę w tej roli.

Jestem jak najbardziej na TAK i trzymam kciuki abyś dostał tego Admina ❤️ :D .

• Lubie to! 1

Jestem swiezy na serwerze wiec mysle ze moje zdanie tutaj niczego nowego nie wniesie aczkolwiek pragne dodac iz od samego poczatku mojej przygody na tym serwerze Noobek byl bardzo pomocny, to on i kilka innych osob potrafili wysluchac mojej nawalnicy pytan i na nie odpowiedziec, pomoc.
Wg. mnie
+ Za cierpliwosc dla graczy
+ Za kulture osobista (ktorej ja osobiscie nie mam xD)
+ Za aktywnosc na serwerze
+ Za Duza wiedze o pokemodzie
Ogolnie graczus bardzo komunikatywny, najbardziej nadaje sie na admina z tych wszystkich podan ktore czytalem (Bez urazy dla innych aplikujacych :))

• Lubie to! 1

Właściciel

Podanie rozpatrzone pozytywnie, wpadnij pogadać na ts.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...