Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

JamnikBojowy

Podanie na Admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: Jamnik Militarny STEAM_1:0:462712448
  2. Wiek: 15
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Uważam, że ten mod nie jest mi obcy i nie skrywa przede mną już żadnych tajemnic, więc bez problemu będę mógł pomagać graczom którzy nie są jeszcze zapoznani z pokemod'em
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie: od 2 do 6 godzin tygodniowo: tak z 20 godz minimalnie miesięcznie trudno mi ocenić ale ponad 60 godz
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak, nie raz
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? To i to 9/10 
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam i używam
  8. Dlaczego ty? Uważam że to ja powinienem zostać adminem ponieważ jestem często na serwerze i pomagam graczom. Mam też doświadczenie jako sprawiedliwy admin i chciałbym się sprawdzić również tutaj
  9. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Mateusz chodzę do ósmej klasy, mam 15 lat od 12 stycznia, dobrze się uczę, moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka, geografia i chemia. Interesuję się muzyką, grami (takimi jak CS:GO, GTA V, OSU i czasami LOL). W przyszłości chciałbym wyjechać do Ameryki i pracować jako ekonomista.
  10. Kontakt: | Discord: jamniczek#0138/ teamspeak: infinitycore.pl / numer telefonu (wolałbym na pv podać) / messenger (też pv) / steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198885690624/ |
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Jamnick Militarny/145.239.133.23:27017/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należę, ale nie udzielałem się na nim za dużo więc mam 1 lvl

EDIT: steam ID już jest dzięki za uwagę, i mam problem z słowem "żadnych" nwm dlaczego ale mi jakoś pasuje rz tutaj (ładniej wygląda z rz xD)
Edited by JamnikBojowy

Zasłużony

Brakuje steam id

"Ż"adnych tajemnic -taki błąd 

Jestem na tak 

+aktywność

+coś tam umie

+przyjazny

+moda rozumie jak dla mnie może dostać szansę

Właściciel

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...