Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
LekuS

Podanie na Admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: ^9LekuS InfinityCore.pl  STEAM_1:1:120356254
  2. Wiek: 15
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Sądzę, że jest bardzo rozwinięte przez okres czasu, który poświęciłem na ten serwer jak i inne pokemody.
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie 3-4h tygodniowo koło 40h miesięcznie ponad 100h
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak trzy krotnie na sieci InfinityCore. Dokładnie na serwerze: Pokemod - Pallet, Deathrun, SuperHeroMod. Dodam, że jestem aktualnie administratorem na serwerze Roleplay w GTAV FiveM
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Sądzę, że opanowałem komendy do stopnia 9 w skali 1/10. Regulamin oczywiście przeczytałem oraz znam go.
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam oraz używam go codziennie
  8. Dlaczego ty? Sądzę, że nadaję się na to stanowisko przez mój staż. Mam dużo czasu i jestem w stanie go poświęcić na serwer. Dodatkowo jestem otwarty na jakąkolwiek pomoc nowym graczom.
  9. Coś o sobie od siebie: Jestem Jakub (Wolę jak się mówi do mnie Kuba) ukończyłem 15 lat 9 lutego tego roku. Interesuję się sportem oraz informatyką. Ostatnio odpuszczam lekko z sportem, żeby poświęcić czas na Informatyke/Granie
  10. Kontakt: Discord: LekuS#8592 oraz Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198200978237/
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/^9LekuS InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/,  https://www.gametracker.com/player/^9LekuS/145.239.133.23:27017/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należę do sieciowego discorda od bardzo dawna. Posiadam LVL 7
Edited by LekuS

Zasłużony

Jestem neutralny

Czasem potrafi wkurzyc innych(najczęsciej jak sam sie wkurza na graczy ze stunem lub 100) ale to taki drobny szczegół.

Na ogół wydaje się być miłą osobą lecz to dopiero po dłuższym graniu jako nowy gracz nie zwracałbym na niego uwagi 

Czasem pomaga ale wie ze przy 20 osobach przynajmnien z 5 osób sie odezwie wiec nie robi spamu na czacie.

Admin

Jestem na TAK

+miły

+aktywny 

+pomocny

-Zgadzam się z Mamutem 

Admin

Może i nie gram na lavender, ale na podanie lekusia to oczywiście, że się pozytywnie wypowiem. Często grasz na serwerze masz znakomite doświadczenie w byciu administratorem, czy pomagasz to tego akurat nie wiem, ale mogę się założyć, że robisz to z wielką chęcią i satysfakcją. Mam nadzieję, że i tym razem ci się uda, jestem na TAK. 

Jestem na tak był dobrym Adminem  to teraz też raczej będzie dobrym Adminem. 

Jeśli chodzi o kwestie mikrofonu to jak potrzeba to potrafi go użyć. 

Lekusa  nie jest trudno wyprowadzić z równowagi ale pokazuję swoją złość Biorąc Pokemona który wkurza graczy. 

Jestem jak najbardziej na tak

Jestem na tak :

+doświadczenie

+aktywność jakaś jest

+pomocny

- Jest tylko jedna rzecz no te mikro twoje lekus :(

Właściciel

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...