Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo :P

tak to znowu ja z góry przepraszam, że się udzielam tych co mają dość moich propozycji

Ostatnio gram sb luxrayem i wszystko jest bardzo fajnie spark działa ciekawie itd tylko mam problem z 2 rzeczami

A - promień (nie tylko ten) nie bije ścian tkj wejście do laddera czy na okno na mirku i troche to boli bo niszczy element zaskoczenia

B - zdaje mi sie że ten beam jest albo trochę za mały albo nie ma czasu na skorygowanie celownika więc moją sugestią byłoby : 1 zwiększenie promienia albo (co bardziej do mnie przemawia) ew wybuch promienia przy uderzeniu w ściane (dmg tylko z aoe by wchodzil a przy direct hicie oba)

Dajcie znać co o tym sądzicie :3

pozdro

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

A - A co ściany mają hp? XD

Jeżeli chodzi o przechodzenie przez ściany to jestem przeciw.

B - Za mały? Jak i tak nic nie widać przez ten promień

W ciągu tych 5sec to raczej uda ci się przesunąć ten celownik (xD)

Jedyne co zgadzam się z tym wybuchem ale tylko przy pierwszym kontakcie czyli jak doleci do swojej "granicy" to na końcu wybucha i zadaje tam jakiś dodatkowy dmg

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
33 minuty temu, M_a_t_i_2 napisał:

A - A co ściany mają hp? XD

Jeżeli chodzi o przechodzenie przez ściany to jestem przeciw.

B - Za mały? Jak i tak nic nie widać przez ten promień

W ciągu tych 5sec to raczej uda ci się przesunąć ten celownik (xD)

Jedyne co zgadzam się z tym wybuchem ale tylko przy pierwszym kontakcie czyli jak doleci do swojej "granicy" to na końcu wybucha i zadaje tam jakiś dodatkowy dmg

Człowieku ciągle się wypowiadasz na temat skili a nie rozumiesz jak działają. Mam wrażenie masz 10 lat lub 2 iq. Tak dla twojej informacji Spark to nie PROMIEŃ ,to jednorazowy  strzał przypominający mechanicznie kule tylko, że ma sednice 10 razy mniejszą i ciężej trafić.

I błagam cię jak już masz się wypowiadać to upewnij się czy wiesz jak działą dany skill lub efekt.

• Lubie to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Przetestuje w najbliższym czasie sparka i odpowiem na 

3 godziny temu, Echuś napisał:

B - zdaje mi sie że ten beam jest albo trochę za mały albo nie ma czasu na skorygowanie celownika więc moją sugestią byłoby : 1 zwiększenie promienia albo (co bardziej do mnie przemawia) ew wybuch promienia przy uderzeniu w ściane (dmg tylko z aoe by wchodzil a przy direct hicie oba

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.