Jump to content

Recommended Posts

1. Twoje steamID: STEAM_0:1:101248757
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga: 30.03.2019
  3. Powód bana/muta/gaga: Utrudnianie gry innym
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: Piotrek(?) (w zakladce bany nazwa admina to m3rczi)
  5. Wyjaśnienia: Dostałem bana za blokowanie, akcja wygladala tak ze gosciu zeszkoczyl z budynku na drabinke a ja nie zeskoczylem za nim tylko poczekalem az wejdzie na gore(za to dostalem slaya) a na nastepnej rundzie nagle dostalem bana i podobno "Robił to z 4 razy pod rząd"
  6. Dowody zwalniające z bana: Wystarczy zobaczyc demko z mapki na ktorej dostalem bana ze nie robilem tego ponownie
Edited by Isanekkk
  • Haha 1

Opiekun

Nazwa mapy i godzina, żebym demko mógł sprawdzić.

3 godziny temu, Isanekkk napisał:

akcja wygladala tak ze gosciu zeszkoczyl z budynku na drabinke a ja nie zeskoczylem za nim tylko poczekalem az wejdzie na gore(za to dostalem slaya) 

~ Tutaj slay jak najbardziej się należał za wyczekiwanie, jeżeli się okaże, że to nie był jedyny raz ban jak najbardziej słuszny.

Kolego dostałeś 3x bana z powodem, ze wyczekiwales i blokowales, lecz nadal mogłeś wchodzic.. wiec dałem przez panel admina z powodem "Utrudnianie gry innym" 

+ gdy wchodziłeś po otrzymaniu bana to widziałem teksty typu, ze jestem chujowym adminem.. Pozdrówki! ;)

Opiekun

Myślę, że sprawa została rozwiązana więc zamykam temat ze względu na brak dalszych odpowiedzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...