Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
jSida

Ban jSida.

Recommended Posts

1. Twoje steamID: STEAM_0:0:2225899
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga: 26.03.2019
  3. Powód bana/muta/gaga: Cheatowanie
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: Leonek
  5. Wyjaśnienia: So basically I got banned, ładne bh mi wbiło no i poggersik potem jakiś tam admin powiedział "oooo jsida lecisz" ja takie "ok(?)" idk za co no tbh no i powiedzial ze zobaczy w next rundzie no i basically nic sie nie stalo w tej drugiej rundzie i poleciałem z banem. Tak na prawdę nie wiem co ja nawet zrobiłem złego 
  6. Dowody zwalniające z bana: No dowód mogę dać gdyby wiedział za co dostałem bana. Jakiś handcam czy coś idk ale no nie wiem za co bana dostałem 
    EDIT: Ubogo napisane no bo nie wiem za co nawet bana dostałem jak zostane poinformowany rozpiszę się na ten temat
Edited by jSida

Opiekun

@EyezO Nie rozumiem dlaczego się wypowiadasz na temat, który Ciebie nie dotyczy. 

Wracając do Ciebie @jSida po wbiciu na serwer wyświetliło się adminom wielokrotne ostrzeżenie na temat tego jak używasz marko.  Po w biciu na specta i sprawdzeniu bhopchecka maiłeś w patternie same 1 i ponad 80% perfect jumpa.

Jak na moje oko wbiłeś, żeby sobie testować programik. Bo miałeś nowe konto i przegrane 20h.

Senior Admin
1 godzinę temu, EyezO napisał:

tak to działa jak ktoś jest lepszy od leonka to ma bana.

XD

Tyle mam do powiedzenia na twój temat.

• Haha 4

4 godziny temu, EyezO napisał:

tak to działa jak ktoś jest lepszy od leonka to ma bana.

Musisz zawsze dołożyć swoje 3 grosze? morda krótko jak masz pisac głupoty, tyle w temacie od Piotrka bez kultury 😜 

A więc, cała przygodę z surfami/bh itd zaczynałem rok po wyjściu CSGO na ProjektSparku, grając cały czas na 4funie gdzie mainly był surf,bh i course na nie całe 1500h, z 1200 było na for funie bo na mixów nie robiłem, po czasie tracąc całe eq, się odpaliłem no i konto straciłem, do CS'a wracałem przerwami na kontach ziomków czy coś na chwile, teraz wróciłem do CS'a na dłuższy czas więc no nie mam jednak zamiaru wydawać z 500ziko żeby fajne konto mieć to po prostu założyłem nowe, luźno po 10 gierkach LEM itd. Jest to jedyny kozak serwer HNS w Polsce więc nie miałbym najmniejszego zamiaru sprawdzać sobie makro jakbym mógł zrobić to na jakimkolwiek serwerze non PL na którym i tak nie będę grał. Patern 1 i 80% perfect jumpa nie jest jakieś amazing i nie do wykonania fakt te konto sketchy no ale już powiedziałem swoje. W razie wątpliwości jak napisałem w temacie, dałbyś mi na chwilę UB i najwyżej handcam'a bym nagrał no nie wiem co mam powiedzieć no bo nic nie zrobiłem no a niektóre rzeczy się jednak nauczyłem przez te 1k godzin+ i nie łatwo się to zapomina
EDIT: Imo nawet ten handcam useless bo tak mi się wydaję po tym co napisałeś że gdybym miał mniej sketchy konto bym w ogóle nie miał bana no ale może mi się tylko wydaje tak i to serio jest powód bana, co by było strasznie dziwne dla mnie

Edited by jSida

48 minut temu, anonymouse napisał:

Hmmm nie było mnie przy tym zajściu, ale powiem Ci kolego jedno wszystko widać w logach także ciał bambino de janeiro

Zasady

Wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator który zbanował delikwenta i administratorzy / gracze zamieszani w sprawę danego bana.

Posty nie na temat zostaną usunięte i zgłaszane.

Ciał bambino de janeiro ;)

Opiekun

Ale czy Ty nie rozumiesz, że po wejściu na serwer miałem spam Ostrzeżeniami na temat tego, że używasz macro?

Leciałeś odpalony przez krótki czas dopóki nie wbiłem na specta.  Nie potrzebny mi twój HandShow bo macro to sobie możesz wył. w każdej chwili.

1 godzinę temu, Leonek napisał:

Ale czy Ty nie rozumiesz, że po wejściu na serwer miałem spam Ostrzeżeniami na temat tego, że używasz macro?

Leciałeś odpalony przez krótki czas dopóki nie wbiłem na specta.  Nie potrzebny mi twój HandShow bo macro to sobie możesz wył. w każdej chwili.

Nie kumam tej logiki. W takim razie od razu jak alert jest powinien ban z bomby lecieć. No a tak nie jest. Bo jak wbiles specta to podobno legit bylem

EDIT: Zresztą whatever tam nie ma sensu pajacować. Macro w Synapsie miałem i tyle sobie patrzyłem. Fakt nie grałem czały czas na nim bo byłeś od dwóch map jak nie trzech jak grałem no i jednak dopiero po tych dwóch trzech dostałem 
No i fakt my bad. Głupio z mojej strony i zaczynając useless thread.
Chciałbym just o drugą szanse prosić i tyle, nie powtórzyło by się. 

Edited by jSida

Opiekun
W dniu 28.03.2019 o 17:27, jSida napisał:

Jest to jedyny kozak serwer HNS w Polsce więc nie miałbym najmniejszego zamiaru sprawdzać sobie makro jakbym mógł zrobić to na jakimkolwiek serwerze non PL na którym i tak nie będę grał. Patern 1 i 80% perfect jumpa nie jest jakieś amazing i nie do wykonania fakt te konto sketchy no ale już powiedziałem swoje. W razie wątpliwości jak napisałem w temacie, dałbyś mi na chwilę UB i najwyżej handcam'a bym nagrał no nie wiem co mam powiedzieć no bo nic nie zrobiłem no a niektóre rzeczy się jednak nauczyłem przez te 1k godzin+ i nie łatwo się to zapomina

Przez dłuższy czas upierałeś się, że na niczym nie grałeś, a na samym końcu się przyznajesz do używania makro. Nienawidzę cziterów i potępiam grę na wspomagaczach. 

Co do bana nic się nie zmienia. Będziesz miał nauczkę na najbliższe lata. :)

Permanent

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...