Jump to content

Recommended Posts

1. Twoje steamID:STEAM_0:0:144847495
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga:3,17,2019
  3. Powód bana/muta/gaga:Cheatowanie
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga:Leonek
  5. Wyjaśnienia:No że tak powiem dostałem bana bo miałem zbugowane statystyki ale jest taki problem ze jakoś ich nie bugowalem wbiłem na serwer i staty już były 
  6. Dowody zwalniające z bana:no nie wiem nie wbijałem tego

WIelokrotnie uzywales msl/ahk na naszym serverze ( PWNzone ) i jak sam powiedziales ''innych dodatków''. Nie sądze ze zbugowales te staty...

Edited by nick
  • Lubie to! 1

31 minut temu, nick napisał:

WIelokrotnie uzywales msl/ahk na naszym serverze ( PWNzone ) i jak sam powiedziales ''innych dodatków''. Nie sądze ze zbugowales te staty...

koleś ten pwn to jest gówno to już playpark jest lepszy i ty się udzielasz idź tam napisz jeszcze jedno podanie o opiekuna grając dosłownie 5 min na serwerze :P i udzielaj się tam na twoim pwn a nie tutaj ;)

a i tak w ogóle to są 2 inne serwery to co na pwn to na pwn a to co tutaj to jest tutaj 😜.

a tak po drugie jak bym cheatował to bym miał wszystkie staty takie wysokie a tylko mam 2

nie wiem może błąd w pluginie nie wiem od czego to ale ja tego nie skoczyłem

Edited by EyezO

Godzinę temu, EyezO napisał:

a i tak w ogóle to są 2 inne serwery to co na pwn to na pwn a to co tutaj to jest tutaj 😜.

a tak po drugie jak bym cheatował to bym miał wszystkie staty takie wysokie a tylko mam 2

nie wiem może błąd w pluginie nie wiem od czego to ale ja tego nie skoczyłem

Jak to wszystkie staty bys mial wysokie prosze Ciebie troche głupie wytlumaczenie, zreszta no jak juz czitowales to dziwna sprawa jak nagle skoki na ktorych widac wspomagacze sa w twoich statsach i jeszcze na dodatek na innych serverach czitowales nie wiem jak dla mnie dziwna sprawa.

Właściciel

Statystyki są zapisywane do bazy danych na STEAM_ID więc nie ma mowy o pomyłce :) Może jakieś chochliki grają na twoim komputerze jak śpisz, polecam to sprawdzić :P 

• Lubie to! 1
  • Haha 5

Opiekun

Sprawę uznaje za zamkniętą. Śmieszy mnie to, że chciałeś tu startować na admina.  

W kwestii bana nic się nie zmienia :) 

• Zdezorientowany 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...