Skocz do zawartości
  • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

Informacje, nagrody, zadania

Więcej informacji tutaj
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

T O B Y

Skarga na Administratora VgZ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: VgZ
  2. Jego SteamID: STEAM_1:0:138451411
  3. Wyjaśnienie: Powiedziałem administracji że zostałem zblokowany na bloku granatem co łamie regulamin, admin VgZ słysząc to ignorował mnie. Po zadawaniu pytań czy w ogóle zna tą komende powiedział, że tak po czym zostałem zeslayowany. Gdy z podirytowania zachowaniem admina zacząłem podnosić głoś dostałem muta. Na wcześniejszych mapach łamał również sam regulamin robiąć UK itp. Jeżeli tak ma wyglądać administracja na serverze to ja dziękuje ;) 
  4. Dowody: demka na serverze, gracze którzy byli na serverze w tym czasie.
  • Lubie to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Tę komendę*... Od skarg jest komenda u@, admin nie siedzi tylko i obserwuje każdego, i czeka tylko na skarge, a sam jest graczem, który nie rzuca nagle wszystkiego i nie oddaje rundy, w ramach czyjejś skargi. Dostałeś slaya, za prowokowanie, bo mimo że znasz odpowiedz, to dalej pytasz czy znam tę komendę. Mute nie dostałeś, więc kłamstwa odłóż na bok. Nie złamałem regulaminu jak to Ty twierdzisz, ale mniejsza, bo wszystko można sprawdzić, a sam w następnej rundzie zrobiłeś uk, z wymówka uk za uk, za co mogłeś dostać bana, a nie dostałeś. Jesteś osobą, która często powoduje kłótnie, jak i nie raz łamiesz regulamin, ale i na to przymykamy oko, skoro w ten sposób traktujesz sytuację, nie będziesz już traktowany ulgowo. 

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Właśnie wróciłem po obejrzeniu demka. T O B Y od 13000 ticku można zauważyć jak blokujesz na drabince Avatara na mapce kitty więc też święty nie jesteś. Faktycznie był tam blok granatem, ale Ty po podaniu nicku gracza mówisz tekst, że nie będziesz go gonił i ma dostać slaya. Po niespełna 5sec. wyzywasz adminów w sumie głównie Vgz, że byś mu najebał i jest nieogarnięta administracja mimo, że nie dałeś mu czasu na wpisanie komendy. Kolejną rzeczą jest to, że była to ostatnia runda do zmiany mapy i 20sec do zakończenia rundy więc slay nic by Ci nie pomógł. Na gracza, który Cię zblokował zostanie nałożony ban, a Vgz na następny raz nie będzie Cię slayował jeżeli nie będziesz prowokował.

Co do całej sytuacji. Bana powinieneś otrzymać Ty Toby za wyzywanie i blokowanie Avatara na drabince,  ale tak jak Vgz mówi nie będzie dla was już takich ulg jak to było wcześniej.

Ostatnio bardzo pilnie siedzieliście nad regulaminem więc jeżeli znacie zasady bardzo dobrze bany będą dłuższe, ponieważ macie świadomość tego co robicie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Leonek
Poprawa nicków
  • Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.