Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
anonymouse

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: anonymouse | STEAM_1:1:182414896 
  2. Wiek: 24
  3. Doświadczenie z serwera HNS: Na modach hns zaczynałem swoją przygodę już na CS 1.6 i tak już pozostało aż po CS GO 
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie w tygodniu 1 - 2 a w weekendy ok. 5 godziny. (zależy jak czas pozwoli)
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Jak najbardziej, byłem administratorem już na nie jednym serwerze HNS
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Jeśli chodzi o komendy to podstawowe znam + oczywiście regulamin 
  7. Czy posiadasz discorda lub ts?: Jak najbardziej posiadam oby dwa.
  8. Dlaczego ty? Parę lat już siedzę na serwerach HNS, wiem jak rozpoznać cheatera, jeśli tylko będę w stanie to pomogę sprawach dotyczących serwera czy modyfikacji.
  9. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Kacper, na co dzień pracuje, większość wolnego czasu wykorzystuje na (niestety kobitę ;D) wiadomo ziomków itp no i oczywiście znajdzie się czas jak i na HNS :D 
  10. Kontakt: E-mail / Steam / ts / discord / Forum
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/anonymous/145.239.133.23:27020/

Opiekun

Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Wybieram Cię ze względu na małą aktywność poprzedniego admina, a masz duże doświadczenie bo adminowałeś wcześniej na serwerach-go. 

Jedyna rzecz nad, którą musisz popracować to kultura :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...