Skocz do zawartości
  • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

Informacje, nagrody, zadania

Więcej informacji tutaj
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

Artór

wyzwania w karcie

Rekomendowane odpowiedzi

Obecne wyzwania w karcie według mnie są zbyt czasochłonne, a nagrody nie są stałe, tylko kończą się wraz z sezonem.

Aby wykonać wyzwanie na drugim etapie trzeba zdobyć 1500 fragów, co jest bardzo trudne, licząc nawet, że jak ktoś dobrze gra i są ludzie na serwerze to jest w stanie zdobyć ~20 fragów na mapę (co jest dużą ilością i na pewno nie każdy jest w stanie to zrobić), to potrzebuje rozegrać aż ~75 map, aby wykonać etap, gdzie tych etapów pozostaje jeszcze trochę do końca wyzwania, a jest ich 5, czyli jakby ktoś chciał zrobić wszystkie musiałby rozegrać dobre ponad 100h (gdzie ja grając od lipca/sierpnia mam ponad 300h), aby odblokować wszystko i cieszyć się z nagród parę dni. Dodatkowo dochodzą zadania dzienne, z karty, gdzie przez to jest coraz mniej czasu, aby wykonać wyzwania. 

Jak dla mnie lepiej by było zrobić stałe nagrody, ale podwyższyć progi do osiągnięcia etapu, nawet dwukrotnie lub ewentualnie trochę obniżyć progi, bo granie godzinami, aby potem otrzymać darmową witaminkę nie zachęca :D

Rozumiem też, że te wyzwania są podpięte pod kartę, więc teraz pewnie ciężko będzie to zmienić :/ Ale lepiej jakby właśnie były one osobno, a wraz z kolejnym sezonem karty dochodziły kolejne wyzwania liderów lub elitarnych 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi