Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
xZ0Ex

Ban Z0E HNS

Recommended Posts

1. Twoje steamID:STEAM_1:0:182001281
  2. Data otrzymania bana/muta/gaga: 2019-02-22 22:56:59
  3. Powód bana/muta/gaga:Chetowanie
  4. Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga:Leonek
  5. Wyjaśnienia:Grałem jak inni skacząc sobie lj/bhopy, pare ownage'ów z bh siadło, ale to raczej nie powód, by od razu dostać instant bana... Wydaje mi się, że nie robiłem jakiś dziwnych ruchów, które by wskazywały na to, że mam jakiegoś autostrafera czy inne skrypty.
  6. Dowody zwalniające z bana: 
    Edit:Demko z mapy, na której dostałem bana :[ 

auto0-20190222-204417-1250721965-workshop_334284972_hns_lazytown-_PL__InfinityCore.pl__HNS__128TR__Prime__dem.tar.gz

Edited by xZ0Ex
Dołączenie dema z zaistniałej sytuacji

Opiekun

Pozwól, że wypowiem się krótko na twój temat. Jak dla mnie grałeś na skryptach sam pattern na to wskazuje, który będzie załączony w tym poście i porównany z innym. Robiłeś cały czas po 10 stref bardzo podobnymi strefami z czym mi się kojarzy ahk, ale co do tego pewności nie mam w 100%. Jeżeli sensownie tego nie wytłumaczysz ban zostaje nadal.

Z0E Hacker.jpg

Przykładowy pattern .jpg

Nauczyłem się robić 10, to robłem 10, czasem mogło się trafić mniej, na pewno nie więcej... Korzystałem kiedyś z ahk i wydaję mi się, że mając ahk strefy są idealnie robione w poziomie, zaś moje były *mieszane* znaczy celownik latał byle jak... I Zwykle z ahk sync jest około 90% a mój był od 40% około do max 80%? I z tymi bhopami może dziwnie to wyglądać, że robię 360 i później spam strefami, ale tak jest najwygodniej, niż jakoś robić pare obszernie stref. Nie wiem szczerze jak miałbym się wytłumaczyć do tego... Dobry dzień do skoków? Siedzę w tym około pół roku, więc już sobie wyćwiczyłem nawyk 9-10 stref, a jak je robię jest różny... Z crouchjumpem (co powinien być dozwolony, bo chyba każdy go używa grając na kz/hns) nie jest to jakieś ciężkie wykręcić reda z bh, przynajmniej moim sposobem. A jeśli chodzi o bh, to przecież nie leciałem na nim przez pół mapy, dużo razy też zfailowałem... Raz dobrze pójdzie, raz nie... Poza tym to jest chyba 128tick, więc o wiele łatwiej się robi bh (mając już sporo godzin), niż na 64tick. Wiem, że moje wytłumaczenie jest głupie i w ogóle, ale nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego tak mi dobrze pare razy poszło bhopem ':(

Opiekun

Na KZ udało Ci się w miarę udowodnić wszystko co było omówione w poście wyżej. Na chwilę obecną jesteś odbanowany.

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...