Skocz do zawartości
  • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

Informacje, nagrody, zadania

Więcej informacji tutaj
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

WArd3KK2s

Podanie na Admina WArd3KK2s

Rekomendowane odpowiedzi

Admin
  1. Nick z serwera oraz steamID: WArd3KK2s Infinitycore.pl  STEAM_1:1:153917753
  2. Wiek: 15 lat
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Gram na tym serwerze od samego początku jego wyjścia.
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: 2h 18h 70h
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak byłem już adminem na tym serwerze oraz na kiedyś istniejącym deathrunie.
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Znam bardzo dobrze.
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam discorda i często z niego korzystam.
  8. Dlaczego ty? Jestem miły,aktywny oraz pomocny. A także byłem adminem na tym serwerze przez dosyć długi czas i myślę ,że można mi zaufać.
  9. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Konrad interesuję się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Wolny czas spędzam ćwicząc lub grając na komputerze.
  10. Kontakt: Jestem bardzo często aktywny na discordzie bądź ts3. Można się też ze mną skontaktować przez mój profil steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198268101235/
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/WArd3KK2s Infinitycore.pl/145.239.133.23:27017/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należe do sieciowego discorda  ale mam 1 lvl ,ponieważ mało piszę. 
  13. Ps: Bardzo przepraszam za moją ostatnią aktywność z powodu tego ,że większość czasu poświęciłem nauce a nie serwerowi. Będę teraz dużo grał i starał się nadrobić zaległości w aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

Był adminem  bardzo dobrym  więc tu nie ma co się rozpisywać 

Definitywnie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Jestem na TAK , gracz pomaga innym w błahych oraz cięższych sprawach bez problemu się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zostałeś przyjęty na okres próbny. Zgłoś się do mnie na pw na forum lub ts.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.