Skocz do zawartości
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowy sezon i nowa generacja na Pokemodach

Nowy sezon wystartuje z piątku 22.02 na sobote 23.02

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

• Rekrutacja na stanowisko admina

czujesz się na siłach? Spełaniasz wymagania?

zgłoś swoją kandydaturę!

Serwer Viridian Serwer Lavender
Itachi Uchiha

Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera oraz steamID: Itachi Uchiha | InfinityCore.pl  STEAM_1:1:178530960 
Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Mam spore doświadczenie z pokemoda, na początku grałem na Viridianie pół roku temu przeniosłem się tutaj. Uważam że wiem dużo o pokemodzie i nie chowa przedemną prawie żadnych tajemnic.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: zawsze 2h dziennie, tygodniowo z 20h, miesięcznie około 80 - 100h.
Czy administrowałeś kiedyś? Nie, ale uważam że dam sobie rade jako admin.
Znajomość komend admina i regulaminu? Znam tylko podstawowe komendy admina ponieważ to byłoby moje pierwsze spotkanie z tą rangą a regulamin 9/10.
Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam jednak wole używać TeamSpeak3 i raczej jak jestem na Discordzie to siedze afk.
Dlaczego ty? Ponieważ spędzam bardzo dużo czasu na serwerze, chciałbym się sprawdzić jako admin na serwerze a uważam że mam wystarczającą wiedze o modzie aby pełnić tę funkcje.
Coś o sobie od siebie: Mam na imię Michał interesuję się piłką nożną i lubie spędzać czas ze znajomymi grając w gry typu CS:GO czy League of Legends.
Kontakt: TeamSpeak3
Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Itachi Uchiha | InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/
https://www.gametracker.com/player/Itachi Uchiha l InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/
Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Mało bywam na Discordzie ponieważ wole teamspeak'a, na ts mam 7 poziom ponieważ niedawno się przeniosłem na infinityspeak.pl

Odzyskałem konto, mam nadzieje że to usprawiedliwia moją ostatnią nieobecność. W każdym razie wracam do regularnego grania ! ;)

Edytowane przez Itachi Uchiha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi