Jump to content
  • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

• Ruszyły nabory na Lavenderze!

juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

Sign in to follow this  
LekuS

Podanie na Opiekuna (Deahtrun + Klasy)

Recommended Posts

Ile masz lat: 15 (dokładniej 9 lutego)

Podaj link do swojego profilu steam lub swoje steamID: STEAM_1:1:120356254

Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu serwerów: Tak właściwie to zerowe lecz z pomocą Deather'a lub Johnny'ego dałbym sobie rade. Byłem adminem na Pokemodzie, deathrunie na tej serwerowni.

Ile już grasz w Cs;go? Znasz dobrze społeczność graczy cs'a i czujesz się na siłach by zatrzymać ludzi na serwerze?: Gram 3 lata w Counter Strike'a. Spędziłem w nim ponad 4 tysiące godzin oraz czuje się na siłach by móc to prowadzić oraz zatrzymać ludzi na dłużej.

Jaki serwer chciałbyś prowadzić: Chciałbym prowadzić serwer typu Deathrun + Klasy z powodu długiego stażu na takich serwerach.

Jaki masz pomysł na ten serwer: Chciałbym powiększać ilość klas, map. Chce w jakimś stopniu upodabniać serwer do tego co było kiedyś w Cs 1,6 jak i jest aktualnie.

Dlaczego Ty?: Składałem propozycje właśnie na taki serwer, znam się na tego typach serwerach. Sądzę, że podołam temu zadaniu i rozwinę ten serwer w jak najlepszą stronę. 

Kontakt: discord, teamspeak, steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198200978237/

Uważam, że jest to bardzo dobry kandydat na to stanowisko. Pomysł ma dobry, a znam go z kreatywności.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...