Skocz do zawartości
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowy sezon i nowa generacja na Pokemodach

Nowy sezon wystartuje z piątku 22.02 na sobote 23.02

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

• Rekrutacja na stanowisko admina

czujesz się na siłach? Spełaniasz wymagania?

zgłoś swoją kandydaturę!

Serwer Viridian Serwer Lavender
Johnny

Jaki serwer chcielibyście zobaczyć na sieci?

33 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki serwer chcielibyście zobaczyć na sieci?

• Only Mirage
    • Only Dust2
      0
    • Deathrun + Klasy
    • Deathrun
    • Surf + Klasy
    • Surf
      0
    • Zombie Escape
    • Zombie Plague
    • Base Bulider
    • Jail Break
    • Only AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Podziel się z nami na jakim trybie byś sobie pograł!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Osobiście ostatnio bardzo dużo czasu spędzam na serwerach typu FFA DM(FFA Deathmatch jakby ktoś nie wiedział). Chciałbym zobaczyć serwer tego typu na tej sieci ponieważ teraz są one bardzo modne i mogłyby przyciągnąć  dużą ilość ludzi.

2) Szukałem też serwerów FFA DM ONLY AWP ,ale żadnego nie znalazłem :( i dlatego wydaje mi się że jest to dobry pomysł żeby wprowadzić taki serwer.

Edytowane przez PomarańczaGAMING

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że serwer DeathMatch nie będzie przynosił zysków :/ Jedynie ze sprzedaży slotów. Dodatkowo taki serwer nie tworzy społeczności, wchodzą tam randomowi ludzie chcący się rozgrzać, poćwiczyć i tyle. 

Edytowane przez Artór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiscie z cs 1.6 mam propozycje  a serwer typu zombie (nwm jak to sie nazywa). Ten serwer był jedyny taki w sobie bo tam nie gralo sie zombie Tylko jako jedna z nielicznych osob ktore przezyly i musiales zabijac zombiaki (boty to byly) i z kazdym lvl (lvl za kille sie dostawalo) dostawalo sie lepsza bron. Byl tez sklep gdzie mozna bylo kupic ulepszenie do broni np. To  co pamietam to berety ognisty (podpala na 3sec) i lodowy (spowalnia na 3 sec). Moze kiedyś rozwazycie tą propozycje

Edytowane przez M_a_t_i_2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

Ostatnio gram zombi escape RPG <bardzo grywalny mod i przyjemny nie nudzi się szybko i zachęca do levelowania  konta... ale tam trzeba ogarniętych ludzi i adminów co znają mapy i potrafią je przechodzić bez tego serwer pusty będzie stać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ja już z rok czekam na serwer  Paintball z klasami + budowanie.  Gra wygłądała by w taki sposób, że przez pierwsze  1-2 minuty każda drużyna na swojej połówce buduje baze a nastepnie jak w zwykłym paintball .

Edytowane przez dizorox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun
4 godziny temu, dizorox napisał:

Ja już z rok czekam na serwer  Paintball z klasami + budowanie.  Gra wygłądała by w taki sposób, że przez pierwsze  1-2 minuty każda drużyna na swojej połówce buduje baze a nastepnie jak w zwykłym paintball .

W sumie to wygląda jak base battle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

BaseBuilder gdzie zdobywasz bronie wraz z postępem (zaczynając od pistoletu, aż po, np. m249), oczywiście im zombie więcej zabija tym lepsze staty ma. Tylko mapy dobre trzeba znaleźć. Sklepik z VIPem, klasami  i dodatkowymi brońmi (granaty zamrazajace itd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Nie ukrywam że w tej bardzo chcielibyśmy zrealizować wszystkie z tych serwerów (@dizorox również paitballa :)), ankietą wyznaczymy kolejność (tak mniej więcej) :D Jeśli chodzi o pluginy które proponujecie, na pewno będziemy pisać autorskie, może nie wszystkie ale na pewno te ważniejsze (np. System ulepszania broni który zaproponował @M_a_t_i_2 - ciekawa sprawa, w połączeniu z zombiakami) - więc jeśli macie jakieś fajne pomysły, śmiało :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka!

Ja mam do zaproponowania zupełnie inny rodzaj serwera niż wyżej wymienione, a mianowicie mi chodzi o hns.

Kiedyś istniał taki polski serwer, ale administrator sieci postanowił zamknąć swoją całą serwerownie mimo, że była mocno rozwinięta.

Aktualnie posiadam od niego autorskie paczki z pluginami. Mam ogromną ilość osób co by chciała grać na tym rodzaju serwera i są to nie tylko ludzie z Polski.

HNS - jest to serwer ganiany poł. z jumpstatami z KZ.

Jak jesteś zainteresowany to się odezwij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Youtuber

Z surfem + rpg jest problem wiele osób będzie siedziało 24/7 na serwie i nie dało by się z nimi wygrać więc on ma średni sens! :D 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Only Mirage z fajnie zrobionym systemem rankingowym oraz zadaniami serworowymi np specjalista od ak itp, tak aby było co robić na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zobaczyć serwer hns, ponieważ mało jest dobrych, solidnych serwerów Polskich własnie z tego trybu to chciałbym zobaczyć go własnie tutaj. Leonek zapewnia pewnych graczy, ponieważ był jednym z najlepszych graczy w polsce za moich czasów oraz i jego czasów ❤️

Edytowane przez Semtekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, witam Was.

Skoro poleciała już fala zdań i propozycji, może i ja coś dorzucę.

HNS - tyle godzin przegrane na tym trybie. Chcecie aby serwerownia rozbudowywała społeczność. Uważam, że ta propozycja pozwoli Wam na to. Ludzie przychodzą tutaj się integrować rozmawiać, przy okazji gonić - o to w sumie chodzi w tym trybie. Znajdą się również gracze, którzy będą chcieli być jak najlepsi i będą walczyli o topkę. Tryb znany za granicą, co pozwoli na rozwinięcie sieci poprzez ściąganie ludzi nie tylko z Polski, oraz niekoniecznie Rosjan. Dodatkowo macie już kilka chętnych ludzi do gry, kolega dał informacje, że posiada pluginy ważne dla serwera. Ze wspólną siła i dbaniem o serwer każdy z nas będzie szczęśliwy. Jeśli serwer będzie dopracowywany i pilnowany, ludzie będą przybywać i się integrować co pozwoli na rozwinięcie serwerowni, a chyba o to tu głównie chodzi. Mam nadzieje, że rozpatrzycie tę propozycję. 

Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez IrbaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo, dostałem informację, że chcecie otworzyć nowy serwer.
Widzę, że już kilka moich starych znajomych się wypowiedziała.

HNS byłby bardzo dobrym pomysłem żeby rozwinąć sieć.
Czemu? Bo na tym serwerze tworzy się zamknięta społeczność, tak było m.in na pewnej sieci, która kiedyś taki serwer posiadała.
Serwer jest idealny do prowadzenia rozmów, i osiąganie najlepszych wyników na topce.
Dodatkowo wiele graczy, któzi grali na polskich HNS'ach, których teraz nie ma, a jak są to bardzo słabej jakości chętnie i regularnie będą grać na owym serwerze.
Zresztą już widać ile osób się wypowiedziało za tym serwerem. Dodatkowo społeczność chętnie pomoże w rozwoju serwera, jak i całej serwerowni i forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na HNS'a ze wzgledu na to ze zadnego polskiego juz raczej nie ma, a jezeli jest to pewnie pobugowany oraz bez graczy. Tak wiec czekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak @Leonekxd oraz @IrbaN  napisali jeżeli chcecie aby serwerownia rozbudowywała społeczność to to jest bardzo porsty sposob podpisuje sie pod tym co napisali oraz *ekhm mozecie miec tez odrazu admina tam ekhm* :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam nie gralem nigdy na serwerach infinitycore, ale zaczałbym gdyby pojawil sie dobry serwer HnS ( nie chodzi o prop hunt )
Nie ma polskiego dobrego hns a ekipa do grania dalej jest. Mysle ze jak by pomyslec nad interesujacym shopem za fragi ktore mozna chowac do banku haha albo cos zeby ten serwer byl unikalny to nawet zaczałby zarabiać ten serwer.
Moge pomóc w patencie, ale potrzeba dobrego informatyka - bo mam kilka spraw do ustawienia co by w fajny sposób działało w tym modzie.
Jak umiesz stworzyc hns z g-strafe'ami albo nawet bez, nwm to jestem za HNS xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi