Jump to content
  • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

IP: 145.239.133.23:27015

Info
  • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

IP: 145.239.133.23:27021

Sign in to follow this  
Artór

Podanie na opiekuna serwera

Recommended Posts

Mam na imię Artur, mieszkam w Poznaniu, studiuję gospodarkę przestrzenną. Czas wolny spędzam z dziewczyną, ze znajomymi, chodzę na siłownię albo pograć w piłkę. Interesuję się sportem, kinem, muzyką i nadal nie wyrosłem z pokemonów, więc gram albo na pokemodzie albo w Pokemon GO :D

Też wiem, że to jest rekrutacja na nowe serwery, ale mnie interesuje pokemod, za czasów 1.6 też tak było, więc jeśli byłaby możliwość, to chciałbym zajmować się pokemodem, bo jak wcześniej napisałem, tematyka pokemonów cały czas mnie kręci i w tym najlepiej się odnajdę.

Ile masz lat: 23 (dokładnie w marcu 23)

Podaj link do swojego profilu steam lub swoje steamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198203189431

Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu serwerów: Kilka lat miałem admina na serwerach 1.6 (sieć cs-serwer.pl która już nie istnieje), prowadziłem też własne serwery. Instalowanie pluginów, jakaś drobna ich edycja kodów w amxx nie sprawiała mi problemu (kiedyś dodałem całą 3 generację do jednego z serwerów PokeMod, dla wspomnianej już sieci, gdzie  byłem adminem, ale to było tylko przypisanie nazw, ataków, typów  itp., a cały mod już był skonstruowany wcześniej, więc nie jest to jakieś wielkie osiągniecie). Dodatkowo znajdowałem się tam w grupie od marketingu, gdzie cały czas promowaliśmy całą sieć serwerów. To wszystko dotyczy 1.6, a jeśli chodzi o csgo to nie mam większego doświadczenia z ich prowadzeniem. Miałem okazję wgrywać jakieś pluginy, podłączać gotv, ale większość odbywała się przez panel na stronie hostingu, głównie to były serwery do mixów albo treningowe. Posiadałem też admina na serwerach csgo na wspominanej sieci. 

Ile już grasz w Cs;go? Znasz dobrze społeczność graczy cs'a i czujesz się na siłach by zatrzymać ludzi na serwerze?: Ogólnie w CS'a gram od 2010 roku, w csgo pogrywałem od razu jak wyszedł, czyli 2012, ale i tak zdecydowanie częściej grałem w 1.6. Dopiero gdzieś w 2015 przerzuciłem się całkowicie na csgo.

Jaki serwer chciałbyś prowadzić: PokeMod Lavender

Jaki masz pomysł na ten serwer: Trochę skrótowo będę pisał, nie chcę na chwilę obecną rozwijać całych koncepcji :D

1. Reklama - mod jest ciekawy, ale myślę, że mało osób ma pojęcie o jego istnieniu, więc przydałaby się reklama np. w postaci YouTuba (dobre filmiki promujące serwer), Facebooka, myślę, że warto trafić do graczy pokemon go, nie zaszkodzi też reklama na innych forach i dodawanie serwera do różnych list (szczególnie te co są wysoko w google po wpisaniu "serwery csgo" itp.).

2. Jak pojawią się nowi gracze trzeba też ich jakoś zatrzymać. Samouczek i ułatwienia do początkujących są bardzo dobrym pomysłem, ale można dodać jeszcze jakiś videoporadnik jak grać, wtedy gracze łatwiej przyswoją mod. Przywrócić odznaki, niekoniecznie już z turniejem, po prostu same odznaki, gdzie za odesłanie danego typu pokemona otrzymujemy jakiś stały bonus. Powinno to bardziej zachęcić do gry niż zwykłe expienie. Oczywiście potrzebni są odpowiedzialni admini, aby utrzymywać porządek na serwerze. Więcej eventów, bo nawet po sobie widzę, że wtedy mam większą ochotę grać i znajduję czas na grę. 

3.. Nowe skille. Kiedyś dałem propozycję paru, ale nie wiem jaki jest etap ich realizacji i czy w ogóle się pojawią.

Dlaczego Ty?: Mam już trochę doświadczenia, interesuję się tematyką pokemonów, więc nie będę się zmuszał do tego, tylko będę to robił, bo to lubię.

Kontakt: Na początek steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198203189431 lub wiadomości prywatne na forum i email. Jeśli zostałbym przyjęty to mogę podać fb, wtedy kontakt jest ze mną zawsze.

Zasłużony

Jestem na tak z arturem bardzo milo sie gra ma bardzo duze doświadczenis (przynajmniek tak mi sie wydaje). Jedyny minus to tak naprawde ze nie uczestniczh aktywnie w zyciu serwera jedyny kontakt z nim byl na czacie albo pv (gdzie w 80% mial offline na steam) ale mysle ze zmieni sie gdy otrzyma opiekuna aby utrzumac porządek :)

Edited by M_a_t_i_2
  • Dzięki! 1

Jak gram to słucham muzyki i mam wyciszony dźwięk w grze. Na steam kiedyś ustawiłem się na niewidoczny i tak zostało, zapomniałem o tym, ale już zmieniłem :D

Kontakt ze mną raczej nie będzie problemem, po prostu nie udzielam się jak nie musze :D

Właściciel

Niestety ale aktualnie nie poszukujemy opiekuna na serwer Lavender, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...