Skocz do zawartości
M_a_t_i_2

Podanie na Opiekuna serwera 1vs1 [ Mamut ]

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Na wstępie wiem że to dziwnie wygląda że pisze podanie i niektórzy z was myślą że to tylko dla svipa/vipa bądź tych gier/psc ale prawda jest taka że chce pomóc pomimo moich skromnych wiadomości w programowaniu bądź zajmowaniu się serwerem.Nie zależy mi na żadnym z tych przywilejów (co najwyżej na składce bo jednak opróżniłem portfel w ostatnim czasie) Może nie będę najlepszym wyborem więc nie zmuszam was do pisania pod podaniem że jesteście na tak bo sam siebie oceniam na 50%. 

A teraz do rzeczy 
Hmmm we wzorze jest żeby się przedstawić więc się przedstawię...
Witam mam na imię Mateusz mam 15 lat (09.01 będzie) mieszkam w okolicach Wrocławia. Jestem zastępcą kapitana drużyny w siatkówce (ale to tylko 3h w tygodniu mi zabiera więc spokojnie o utrzymywanie aktywności). Lubie "bawić się" w programowanie bo to co robię raczej niczemu nie sprzyja i nic ciekawego do życia innych nie dodaje.

1.Ile masz lat :  Można uznać że 15 
2. Link do profilu steam:  STEAM_0:1:195523934   http://steamcommunity.com/profiles/76561198351313597 
3. Doświadczenie w prowadzeniu serwerów: No bardzo niskie tak naprawdę w ogóle. 
4. Ile już grasz w csgo?:  W cs:go gram 2 lata natomiast w 1.6 grałem chyba z 4/3 więc myślę że znam i wiem co ludzie lubią i będę w stanie utrzymać ich na serwerze.
5. Jaki serwer chciałbyś prowadzić: Ja chciałbym prowadzić serwer 1vs1 ponieważ prowadzenie pokemoda to by było za dużo natomiast arenki są w "opłakanym" stanie i myślę że zrobię coś z tego (może ciut lepsze ale to już będzie coś).

6. Jaki masz pomysł na serwer: Moim pomysłem jest dodanie kilku pluginów (np. Na skrzynki które by dropiły skiny. Czyli blokujemy plugin !ws i dodajemy plugin z skrzynkami z których dropią skiny. O ile taki istnieje.), a także reklama jego jak i całej sieci na PRZEZNACZONYCH do tego forach. (kilka innych też się jeszcze znajdzie)
7. Dlaczego ty: Myślę że ja ponieważ chciałbym zdobyć doświadczenie w zarządzaniu serwerem a także chciałbym wam pomóc abyście mieli kolejny tak dobry serwer jak pokemod.
8. Kontakt: 
 Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198351313597
Discord  M_a_t_i_2#7527
E-mail/g-mail: wole nie podawać tutaj 

Edytowane przez M_a_t_i_2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na tak. Chłopak ma zapał, jest oddany sieci, więc myślę, że można mu zaufać i dać mu szansę ;) Arena też nie jest zbyt wymagającym modem, wystarczy dużo grać, zapraszać znajomych, zadbać o atmosferę i ludzie sami przyjdą, więc poradzi sobie bez doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Chciałbym zrezygnować ponieważ straciłem chęci do grania w csa. Może kiedy indziej spróbuję bo przydłby sis jakiś (początkujący) staż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.