Jump to content
  • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

    nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

  • Ruszyły nabory na Lavenderze!

    juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

Sign in to follow this  
M_a_t_i_2

Podanie na Opiekuna serwera 1vs1 [ Mamut ]

Recommended Posts

Zasłużony

Na wstępie wiem że to dziwnie wygląda że pisze podanie i niektórzy z was myślą że to tylko dla svipa/vipa bądź tych gier/psc ale prawda jest taka że chce pomóc pomimo moich skromnych wiadomości w programowaniu bądź zajmowaniu się serwerem.Nie zależy mi na żadnym z tych przywilejów (co najwyżej na składce bo jednak opróżniłem portfel w ostatnim czasie) Może nie będę najlepszym wyborem więc nie zmuszam was do pisania pod podaniem że jesteście na tak bo sam siebie oceniam na 50%. 

A teraz do rzeczy 
Hmmm we wzorze jest żeby się przedstawić więc się przedstawię...
Witam mam na imię Mateusz mam 15 lat (09.01 będzie) mieszkam w okolicach Wrocławia. Jestem zastępcą kapitana drużyny w siatkówce (ale to tylko 3h w tygodniu mi zabiera więc spokojnie o utrzymywanie aktywności). Lubie "bawić się" w programowanie bo to co robię raczej niczemu nie sprzyja i nic ciekawego do życia innych nie dodaje.
 

1.Ile masz lat :  Można uznać że 15 
2. Link do profilu steam:  STEAM_0:1:195523934   http://steamcommunity.com/profiles/76561198351313597 
3. Doświadczenie w prowadzeniu serwerów: No bardzo niskie tak naprawdę w ogóle. 
4. Ile już grasz w csgo?:  W cs:go gram 2 lata natomiast w 1.6 grałem chyba z 4/3 więc myślę że znam i wiem co ludzie lubią i będę w stanie utrzymać ich na serwerze.
5. Jaki serwer chciałbyś prowadzić: Ja chciałbym prowadzić serwer 1vs1 ponieważ prowadzenie pokemoda to by było za dużo natomiast arenki są w "opłakanym" stanie i myślę że zrobię coś z tego (może ciut lepsze ale to już będzie coś).

6. Jaki masz pomysł na serwer: Moim pomysłem jest dodanie kilku pluginów (np. Na skrzynki które by dropiły skiny. Czyli blokujemy plugin !ws i dodajemy plugin z skrzynkami z których dropią skiny. O ile taki istnieje.), a także reklama jego jak i całej sieci na PRZEZNACZONYCH do tego forach. (kilka innych też się jeszcze znajdzie)
7. Dlaczego ty: Myślę że ja ponieważ chciałbym zdobyć doświadczenie w zarządzaniu serwerem a także chciałbym wam pomóc abyście mieli kolejny tak dobry serwer jak pokemod.
8. Kontakt: 
 Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198351313597
Discord  M_a_t_i_2#7527
E-mail/g-mail: wole nie podawać tutaj 

Edited by M_a_t_i_2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem na tak. Chłopak ma zapał, jest oddany sieci, więc myślę, że można mu zaufać i dać mu szansę ;) Arena też nie jest zbyt wymagającym modem, wystarczy dużo grać, zapraszać znajomych, zadbać o atmosferę i ludzie sami przyjdą, więc poradzi sobie bez doświadczenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasłużony

Chciałbym zrezygnować ponieważ straciłem chęci do grania w csa. Może kiedy indziej spróbuję bo przydłby sis jakiś (początkujący) staż

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...