Skocz do zawartości
  • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

Informacje, nagrody, zadania

Więcej informacji tutaj
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

minio999

propozycja!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Cs jest teraz darmowy. Według mnie powinniście się skupić na próbie zrobienia czegoś żeby gracze bez prime'a (darmowej wersji csa) byli z automatu banowani  na serwerze. Dzęki temu nie będzie cheaterów a widać o dzieje się na lavenderze. Wiem ze pewnie nie każdy gracz który nie ma prime'a jest cheaterem ale jednak myślę ze co najmniej 3/5 graczy maja jakie cheaty. Nie wiem czy jest możliwe zrobienie czegoś takiego ale myślę że to będzie najlepsze wyjście. Ewentualnie przydało by się więcej adminów tak zeby był co najmniej jeden admin który może wejść gdy będzie jakiś cheater. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem? To jest zly pomysł . Oczywiscie cheaterzy papa ale tacy ludzie bez prime to tez sa i normalni gracze a także potencjalni kupcy vipa/pc to ze raz na jakis czas trafi sie cheater to nic sie nie stanie max 1h bedzie na serwerze. Wy nawet nie wiecie co sie w innych wersjach csa dzieje. Ja do tego momentu gram sobie (rzadko) w 1.6 (na cracku) i tam w ciagu 15 minut po 6 osób dostaje perma za cheaty. 

Multikonta?  W 1.6 bana na ip sie dostawalo  (odnosze sie do 1.6 bo tam spedzilem kolo 600h (kij ze w go mam ponad 1k))

Ps. Teraz troche mniej czasu spedzam na lavenderze ale jak tak sobie gram to nie widze cheaterów wiec nwm o co chodzi :)

Dawid1507 +1

Edytowane przez M_a_t_i_2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze tutaj w gre powinna wejsc rekrutacja, jezeli sie zabroni dostepu graczą bez prima to tak naprawde nikt nowy nieprzeyjdzie na serwer a raczej nie o to w tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zrobił coś bardziej typu głosowanie za permem jeśli odpowiednie osoby sie zgodzą (by było pare osób do tego upoważnionych) ale większość osób na serwie i tole osoby głosowały by za tym i jeśli dadzą komuś perma to napiszą do johnnego i on sprawdzi tego osobnika a jeśli dadzą perma komuś bez podstaw to oni z automatu dostają jakąś kare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, M_a_t_i_2 napisał:

Czy ja wiem? To jest zly pomysł . Oczywiscie cheaterzy papa ale tacy ludzie bez prime to tez sa i normalni gracze a także potencjalni kupcy vipa/pc to ze raz na jakis czas trafi sie cheater to nic sie nie stanie max 1h bedzie na serwerze. Wy nawet nie wiecie co sie w innych wersjach csa dzieje. Ja do tego momentu gram sobie (rzadko) w 1.6 (na cracku) i tam w ciagu 15 minut po 6 osób dostaje perma za cheaty. 

Multikonta?  W 1.6 bana na ip sie dostawalo  (odnosze sie do 1.6 bo tam spedzilem kolo 600h (kij ze w go mam ponad 1k))

Ps. Teraz troche mniej czasu spedzam na lavenderze ale jak tak sobie gram to nie widze cheaterów wiec nwm o co chodzi :)

Dawid1507 +1

Obejrzyj sobie demko dziś z godziny koło 9:30-10:30 3 cheaterów na free cheatach :D.

Voteban tez jakieś wyjście.

A co do adminów to nie chodzi mi żeby admin siedział 24/7 tylko chodzi mi o to żeby było więcej adminów im więcej adminów tym częściej będzie admin na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Nie ma sensu robić blokady żeby gracze bez prime nie mogli grać, wśród tych nowych są też ogarnięci, którzy mają ochotę grać. Wystarczy zwerbować kilku adminów i zrobić administracje, która opanuję to wszystko. Kiedyś była dobra zgrana administracja, nie było tylu cheaterów jak teraz ale był porządek jak nigdy i trzeba zrobić tak samo. W 1.6 było też dużo cheaterów ale byli też admini co pilnowali tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Jutro jak wrócę, porozmawiam o tym z Johnnym. Teoretycznie właczyliśmy blokadę że tylko prime moga wchodzić, praktycznie funkcja ta nie działa (pozdrowienia dla valve xD). Duży problem jest z nabijaniem poleceń (które beda musialy w takim wypadku być usunięte) i samouczkiem w ktorym zdobycie 1 poziomu i otrzymanie boosterka to banał. No i do tego wszystkiego dochodzi kwestia cheaterów. Nie obiecuję że serwer nie będzie wymagał prime... Co do bana na IP w dzisiejszych czasach gdzie każdy ma zmienne, takie coś nie ma racji bytu. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie jak byla rekrutacja na admina to byl taki gracz (Lesny :D) i on gral w porach nocnych i porannych jak by tak zorganizowac rekrut na takie osoby to tez bylo by jedno z rozwiązan 

A z tym votebanem tobprzyznaje ci racje mozna by to włączyć i wtedy nawet bez adm by moznatakiego cheatera usunąć na jakiś czas bądz votekick i go z kickowac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.