Skocz do zawartości
  • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

Informacje, nagrody, zadania

Więcej informacji tutaj
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania                                                                                 Nagroda

Pierwszy poziom: pokemon na 15 poziomie                                   Poziom pierwszy: 50 punktów doświadczenia.

Drugi poziom: pokemon na 30 poziomie                                         Poziom drugi: 100 punktów doświadczenia.

Trzeci poziom: pokemon na 45 poziomie                                        Poziom trzeci: 150 punktów doświadczenia.

Czwarty poziom: pokemon na 60 poziomie                                     Poziom czwarty: 200 punktów doświadczenia.

Piąty poziom: pokemon na 75 poziomie                                          Poziom piąty: 250 punktów doświadczenia.

Szósty poziom: pokemon na 90 poziomie                                       Poziom szósty: 300 punktów doświadczenia.

Siódmy poziom: pokemon na 100 poziomie                                    Poziom siódmy: +1 do puli shiny

Pierwszy poziom: 25 złapanych pokemonów                                            No i tu nie miałem pomysłu na nagrody

Drugi poziom: 100 złapanych pokemonów

Trzeci poziom: 500 złapanych pokemonów

Czwarty poziom: 2.000 złapanych pokemonów

Piąty poziom: 5.000 złapanych pokemonów

Szósty poziom: 12.500 złapanych pokemonów

Siódmy poziom: 30.000 złapanych pokemonów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze więc nie robiąc nowego tematu to:  Osiągnięcia by MAMUT

Kolega podał fajne osiągnięcia ale nie wyjaśnił w jakim celu mamy to robić. Otóż są 2 opcje

Opcja 1.
Jak kupiłem kartę poketrenera to nie zdążyłem jej zrobić i nie chciałbym aby ktoś jeszcze miał z tym problem więc te osiągnięcia mogą nam dawać 1/2 doświadczenia do karty.  (Wait wait jakie doświadczenie? Podczas wpisania komendy !karta mamy takie informacje jak Poziom ,ile dni zostało do końca oraz zadania / nagrody ale między tymi wierszami mamy linijkę z doświadczeniem i to może być naszym odpowiednikiem) 
Za wykonanie takiego zadania moglibyśmy dostać te
1/2expa które by nam ułatwiło trochę wbićie lvl do karty.

Opcja 2.
Jak wiemy w wielu grach z tzw. Battle Passem mamy także ten Battle Pass darmowy i przykładowo można by wprowadzić taki free battle pass na serwer oczywiście nagrody to byłyby np 3 dni svip/vipa 10pc  itp. 
I to doświadczenie za to zadanie wbijało by nam się do tego (przy zakupie passa premium tut. Karta poketrenera odpada nam opcja robienia darmowego). 
  (z tym free battle pasem mam jeszcze jeden pomysł ale to za kilka dni :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiekun

Jak dla mnie ciekawy pomysł lecz zbyt łatwy exp co do dodatku od mamuta +1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.