Skocz do zawartości
  • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

Informacje, nagrody, zadania

Więcej informacji tutaj
  • HNS - nowy serwer na IC

Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

Więcej informacji tutaj
  • Nowe serwery - Only Mirage

Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

Mousssss

Propozycja2

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Pokemony:

Shuckle- dodać lub zmienić jeden skill dla niego, tentacles nie jest grane, rock slide działa jak kulka. Moją propozycją jest skill ariadosa "Sticky Web".

Sneasel- proponuje dodać do jego pazurów jakiś efekt, nie ma co go za bardzo ruszać bo będzie miał ewolucje potem ale poprawiłbym te pazurki.

Corsola - tutaj mi bardziej chodzi o skill jego "Aqua Ring", ten skill tak naprawdę nic nie robi, może leczyć dalej sojuszników ale żeby coś robił dla przeciwników. Jak dla mnie to zadawał dmg 60 i spowalniał tyle wystarczy.

Miltank- "Heal pulse" działa tak samo jak "Aqua Ring" więc to samo dodać tylko może z innym efektem.

Swalot- nie wiem czy to błąd zapisany w pokedexie ale "Mud bomb" ma opis chyba pasywki, co do pokemona potrzebuje jakiegoś skilla. Po prostu mud bomb powinnien działać jak mina i zatruwała przeciwnika.

Relicanth - ma tylko targeta można powiedzieć, proponuje dodać mu "Origin Pulse".

Skille:

- Wszystkie miny po wejściu na nie powinny mieć jakiś dźwięk tak jak ognista mina.

-Efekt przy upadku- to już dużo osób wspominało i wspomnę ja teraz, musicie zmniejszyć te okręgi albo usunąć. Jak tym grałem nie da się w ogóle skradać nigdzie.

Jeszcze tak odnośnie witamek, sklep jest otwarty na każdych mapach i można kupować 3 różne witaminy na runde, dlatego podniółbym cenę do 1200, hp 1300.

Edytowane przez Mousssss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Schuckle - Masz racje w 100%

Sneasel - Nie koniecznie pazury bija 90 + odrzucają 

Corsola  - Racja już mała miksturka leczy podobnie

Miltank - Racja

Swalot - U Muka jest pokazane co robi Mud bomb 

Relicanth - Zgadzam się chodź ja bym zaproponował whirpool / aqua tail

Miny - Racja 

Upadek - Jeżeli to możliwe ja bym pokazywał to koło tylko kiedy skok zadaje komuś obrażenia

Witaminki - Na nie ponieważ ct bez wygrywania paru rund z rzędu nie stać na 2 witaminki i broń nawet teraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko się upodobni i będą kolejne poki działające na tej samej zasadzie tylko inny nazwa

Shuckle ma unikalny skill

lecznicze skille u Corsoli i Miltanka są dobre, nie wszystko musi zabierać hp. Grałem Shiny Blissey i muszę powiedzieć, że to był jeden z bardziej op pokemonów jakimi miałem okazję grać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.