Skocz do zawartości
Swoobles

Do zobaczenia niedługo :(

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Witam, jak przypuszczam większość serwera mnie pamięta a tą informację kieruję do nich (to nie jest żart a kto myśli że jest żartem niech po prostu nie czyta)

jestem nieuleczalnie chory, mam guza mózgu i lekarz dał mi miesiąc życia... ten termin mija w piątek ale mi się pogorszyło więc piszę to teraz z nadzieją że trafi to do osób które mi są bliskie.

Chciałbym bardzo podziękować za grę, która odmieniła moje życię, Serwer na którym spędzałem każdą wolną chwilę ze znajomymi i przyjaciół których poznawałem , Ten serwer pomagał mi w trudnych sytuacjach, był moją odskocznią od mojego codziennego życia które mi dawało w kość

Nigdy nie zapomnę mojej euforii gdy dostałem j@ a potem gdy jako jedyny z pośród 3 kandydatów zostałem Adminem (fakt że na krótko ponieważ mój "turbo laptok 11FPS-ów" mi się spalił ale i tak bardzo się cieszyłem że mogę pomagać ludziom , nawet gdy nie miałem jeszcze j@ i  po tym,

Nigdy przenigdy z moich ust nie usłyszycie/nie usłyszeliście że na ten serwer nie warto wydawać pieniędzy, otóż to nie prawda , ponieważ w ten sposób pokazujecie Naszej Ukochanej Administracji że podoba wam się to co wymyślają i pokazujecie im że mają w was wsparcie bo przypominam że to my, gracze tworzymy tą społeczność i pomagamy stać się temu serwerowi jeszcze lepszym, dlatego proszę was że gdy mnie nie będzie popilnujcie proszę ten serwer i nie dopuśćcie do jego upadku bo to może komuś uratować psychikę tak jak w moim przypadku

pozdrawiam całą Społeczność, Administrację I najbliższych przyjaciół

Z poważaniem Swoobles

P.S. nie jestem religijny ale mam nadzieję że do miejsca którego się wybieram będę równie szczęśliwy co byłem tutaj na Serwerze Pokemon

(nie życzę tego nikomu(chyba),Ale mam nadzieję że się kiedyś spotkam z wami :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SWOOBLES <3 Bedzie mi ciebie brakowalo. NIe zmany sie kilka dni, lubie i szanuje cie bardzo. NIe moge uwierzyc w to co napisales jest mi ciebie bardzo szkoda. Przepraszam cie bardzo jesli kiedy kolwiek ci cos zrobilem lub jakos zaszkodzilem. Przykro mi z tego powodu. Trzymaj sie swoobles ! nie zapomne o tobie

Edytowane przez nagnirahs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoobles bardzo mi cię szkoda <3 nigdy nie zapomnę tych rozegranych godzin z tobą na serwerze. Bardzo cię przepraszam za to co kiedyś cię zwyzywałem ale mam nadzieje że mi kiedyś to wybaczysz <3 zawsze w naszych sercach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żegnaj Swobles 

Nigdy cie nie zapomnę przyjemniej się postaram

Szkoda że na cb to trafiło ale ważne ze byłeś znami i to nam postanowiłeś oddać swój cenny czas na gre z nami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Dzięki za wszystko Swoobles! Dzięki za czas który przeznaczyłeś na grę na naszych serwerach, za Twoją pomoc, zaangażowanie i za każdą złotówkę którą przeznaczyłeś na serwer!

Miło, że modyfikacja przypadła Ci do gustu i mogłeś spędzić tutaj przyjemny czas!

Obiecać mogę, że serwery będą rozwijane cały czas i nie upadną!

Dzięki jeszcze raz za wszystko! 3maj się trenerze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Bardzo miło usłyszeć ze mogliśmy tym wszystkim komuś sprawić przyjemność.
Powiem szczerze, jak zobaczyłem posta to nie mogłem uwierzyć... :( 
Co do pamięci, zdecydowaliśmy że wrzucimy twój nick na jednego z balli, wtedy z pewnością nikt z aktualnych graczy o tobie nie zapomni, a nawet dowiedzą się nowi, gdy ktoś zapyta czemu tak a nie inaczej - przynajmniej tyle możemy dla Ciebie zrobić.

Dodatkowo taki mały prezent od nas - KONIECZNIE SPRAWDŹ POKECENTER NA VIRIDIANIE !!!
unknown.png.29ccf3f5da020f2f63a80323d8e88480.png

Dzięki za wszystko, a szczególnie za to że wytrwałeś z nami tak długo, mimo wszystko :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Bardzo dziękuję za ten chojny prezent, aż mnie zatkało a myślałem że już nic mnie nie zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Co do balla:

image.png.1bc275deb9f55d7f53801450242c999e.png

Będzie on normalnie na respie się respił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Jak dla mnie Master Ball przy nim wymięka, dziękuje za to co dla mnie robicie od razu mi się cieplej na serduszku robi ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoobles ❤️ Dlaczego ty :( ? Bedzie mi cie mega brakowalo twojego poczucia humoru i entuzjazmu . Bez ciebie na serwerze bedzie mala pustka. Na poczatu nie wierzylem w co napisales ale jak ogarnalem ze to prawda to az lezka sie w oku kreci . Niesamowicie mi przykro i mam nadzieje ze tam na gorze sie kiedys zobaczymy . Trzymaj sie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoobles pomimo iż cię nie znałem to i tak cię przepraszam za wszystko (czasem mi sie na viridian wbijało). Szkoda mi ciebie (i twoich poków xD ) ale cuż "los chce zemną grać w pokera. Raz mi daje raz zabiera".  Życzę ci abyś swoje ostatnie chwile spędził w gronie rodziny (i cs'a przecież arceusa nikt niema trzeba się pochwalić).

Pozdrowionka MAMUT

Ps. Myślę że elementy śmieszkowania ci nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedziemy tesknic za toba. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Dzieki! Trzymaj sie! 

Szkoda ze nie zdarzylem sie z toba poznac...

@Deather @Johnny Dalo by rade zrobic jakiegos specjalnego pokemona o nazwie "Swoobles" tylko zeby byl mocny i wytrzymaly jak nasz @Swoobles

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoobles gdy wbijałem na s2 zawsze się miło z tobą grało zawsze służyłeś pomocą, rozśmieszałeś oraz doradzałeś różnymi radami.

Będę za tobą tęsknił i cię nigdy nie zapomnę tak jak i cała serwerownia. Trzymaj się!

Edytowane przez WArd3KK2s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Aż nie wiem co powiedzieć, będzie nam Cię brakować Swoobles :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli wierzysz w rejkarnacje :) to urodzisz się w innym ciele i może za parę lat zagrasz na serwerze,

PS: szkoda ale mam nadzieję że będzie dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Ciężko opisać słowami co czuje po przeczytaniu tego niby się nie znaliśmy ale wieże że teraz będziesz w lepszym miejscu trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoobles po prostu dzięki ci za te wszystkie miło spędzone chwile ❤️ serce dla ciebie

Dzięki za pisanie ze mną do rana nawet czasami

Dzięki za pomoc przeróżnych chwilach 

Po prostu wielkie dzięki ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi