Skocz do zawartości
Urbik

Mutacja do ct

Rekomendowane odpowiedzi

Daje propozycje zeby dodac do regulaminu punkt w stylu: Zeby byc w ct wymagana jest mutacja. I np jak ktos by byl w ct prowadzil rozmawial itp to zeby dac bana na ct na ok 5000 tys rund :) 

A dlaczego?

Czesto do ct wchodza gracze z bardzo piszczacym glosem ze sie nie da praktycznie ich sluchac leci tylko pisk i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko Spoko tylko nie oszukujmy się ale ludzie z "piszczącym głosem" przeważają na tych serwerach jb i bardziej ogarniają od niektórych z mutacją bo jedyni z mutacją ogarniętych jakich widziałem w ct na jb to AimVaca, Arczen, Pussient, Squizu, Pikachu i Miner gdzie tacy ludzie są może 1/2 razy na dzień i to w późniejszych godzinach, a co jak nie ma nikogo z mutacją, a wszyscy dostaną bana? No właśnie tutaj jest ten problem.

Edit1: @Urbik owszem tylko teraz byś był sobie przez 3/4 mapy pod rząd i ludzie by wychodzili przez monotonną grę i ginięcie na samym początku, bo nie oszukujmy się tacy gracze jak ja czy ty oddalamy nowych graczy od serwera przez bardzo konsekwentne prowadzenie i ludzie wychodzą po średnio 2 rundach po tym jak giną, bo nie wiedzą co i jak zrobić. Nie oszukujmy się też jeżeli chodzi o utrzymanie serwerów bo to właśnie te dzieci naciągną mame na 20 zł, żeby kupić sponsora i jak się im odbiera nagle połowę trybu czyli wchodzenie do ct to mogłoby to źle wyglądać. Jakby było znacznie więcej graczy z ogarniętym głosem to jestem za, ale aktualnie jestem na nie + do tego jest taki punkt w regulaminie o ile się nie mylę.

Edit2: @Urbik co do mówienia po śmierci się zgodzę, ale z tym "wpierdalaniem" się do CT to jest to co ja wcześniej pisałem, czyli też chcą mieć szanse prowadzenia, bo jak ktoś będzie sobie 2/3 mapy pod rząd to im się to nudzi. Wiem, że tobie zależy na fajnej rozgrywce ale np innym może zależeć na utrzymaniu serwera i na trzymaniu ilości graczy. Widać jaka jest konkurencja od innych serwerowni więc pójście sobie gdzieś indziej i tam kupowanie vipów itp może źle wpłynąć na gospodarkę serwera. Podtrzymuję swoje zdanie czyli jak będzie więcej osób z mutacją to można wprowadzić bardzo surowe karanie dzieci w przypadku wbijania do ct.

Edytowane przez Aquix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Aquix napisał:

Spoko Spoko tylko nie oszukujmy się ale ludzie z "piszczącym głosem" przeważają na tych serwerach jb i bardziej ogarniają od niektórych z mutacją bo jedyni z mutacją ogarniętych jakich widziałem w ct na jb to AimVaca, Arczen, Pussient, Squizu, Pikachu i Miner gdzie tacy ludzie są może 1/2 razy na dzień i to w późniejszych godzinach, a co jak nie ma nikogo z mutacją, a wszyscy dostaną bana? No właśnie tutaj jest ten problem.

gdyby to bylo to ja bym bardzo czesto wbijal bo nie chce wbijac jak np w ct jest jakis Adrianek co ma taki glos ze go wgl nie rozumiem i ze praktycznie uszy krwawia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

"Sqower chce nowych adminow" ? kiedy niby tak powiedziałem jak już to jedynie na TTT chciałem inne osoby na administracji niż te osoby z jailbreak co to muta po śmierci planuje to dodać oraz 30 sekund przed rounda było ale potem dużo osób prosiło o usuniecie tego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, SquiZu napisał:

Jest to nie potrzebne jest fajnie tak jak jest.

Ale fajnie by bylo gdyby sqower zrobil to co napisal @aimVACA

jest fajnie tak jak jest? przed wczoraj jak bylem na serwerze byla taka patola bylo tyle dzieci piszczacych ze sie grac nie dalo i ten jeszcze glosik "wyjdz z ct jestem chetny" takim piszczacym glosem jak ***... Dlatego np wole PZ bo tam ct jest po mutacji. @Neit juz sie na tym dowiedzial i dla tego zaczelismy tam grac bo nie ma takiej patoli mikro jest dopiero od 7:00 sa komendy na wyciszenie tt i po smierci jak sie gada to zywi nie slysza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na co czekasz idz na swoje nowe forum i tam sie staraj o admina a nie tutaj jesli ci sie nie podoba to ze sa tu mlodsi gracze ktorzy tez chca pograc. Urbi pomysl sobie ze ty tez byles takim dzieckiem bez mutacji.

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, SquiZu napisał:

To na co czekasz idz na swoje nowe forum i tam sie staraj o admina a nie tutaj jesli ci sie nie podoba to ze sa tu mlodsi gracze ktorzy tez chca pograc. Urbi pomysl sobie ze ty tez byles takim dzieckiem bez mutacji.

Dla twojej świadomości na admina trzeba mieć ponad 16 lat ogarniać regulamin bo tam chociaż sprawdzają 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak
2 godziny temu, Urbik napisał:

Dla twojej świadomości na admina trzeba mieć ponad 16 lat ogarniać regulamin bo tam chociaż sprawdzają 

Odkąd straciłeś admina jakoś nic ci się nie podoba , jeżeli uważasz że ten serwer jest aż tak słaby to czemu nie grasz tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest bez sensu się kłócicie i kłócicie xd

Uspokujcie sie bo to doprowadza tylko do większych kłótni. Zamykam, a jeżeli ktoś coś będzie chciał to sqower lub ktoś napisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.